ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର୍ସଙ୍କ ଲୁଚାଛପା ପ୍ରେମ କାହାଣୀ

1 min read

ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ରିଲେଶନ କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ । ୮୦ ଦଶକରୁ ଇଣ୍ଡିଆନ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାର ଓ ବଲିଉଡ ଡିଭା ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିବାର ନଜିର ରହିଛି । କେବେ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ଼ ହୋଇ ମାଗାଜିନରେ କଭର ପିକ ହୋଇଛି ତ୍ ଆଉ କେତେବେଳେ ଫ୍ରେଣ୍ଡସିପରେ ସୀମିତ ରହିଛି । ଆଉ ଏ ସମ୍ପର୍କ କେବେ Affair ଆଉ କେବେ ଗସିପ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ସାଉଁଟିଛି । ଷ୍ଟାଇଲିସ ରବି ହୁଅନ୍ତୁ କି କ୍ୟାପଟେନ କୁଲ ଧୋନୀ । ବିରାଟ ହୁଅନ୍ତୁ ଅବା ମୁମ୍ବାଇ ଛୋକ୍ରା ରୋହିତ । ଗ୍ଲାମର ଲେଡିଙ୍କ ସହ ଏମାନଙ୍କ ଡେଟିଂ ବଡ଼ ଖବର ପାଲଟିଛି । ତେବେ ଆଜି ଏ ଭଳି କିଛି କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାର ଓ ବଲିଉଡ ଡିଭାଙ୍କ ସିକ୍ରେଟ ଡେଟିଂ ବାବଦରେ ସୂଚନା ଦେବି ମୁଁ ପ୍ରାଚୀ , ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ଅଧୁରା ରହିଯାଇଛି ।

କ୍ରିକେଟ-ବଲିଉଡ, ଯେଉଁଠି ରାତାରାତି ମିଳେ ଷ୍ଟାରଡମ । ତା ସାଙ୍ଗକୁ ରହିଛି ନେମ, ଫେମ ଓ ପ୍ରେମ । କୁହାଯାଏ କ୍ରିକେଟର – ହିରୋଇନ ରିଲେଶନ ସିଲସିଲା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ୭୦ ଦଶକରେ । ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କ୍ୟାପଟେନ ନବାବ ମନସୁର ଅଲି ପଟୌଦୀ ଓ ଶର୍ମିଳା ଟାଗୋରଙ୍କ ବିବାହରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏହି ସମ୍ପର୍କ । ଏମାନଙ୍କର ସିନା ସଫଳ ହେଲା କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ କେବେ କଭି ଖୁସି, କଭି ଗମର ଟ୍ୟାଗ ଲାଗିଲା । ଅନେକ କ୍ରିକେଟର – ହିରୋଇନଙ୍କ ନିକଟତର ଖବର ଆସିଛି । ହେଲେ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ରଙ୍ଗ ନେଇଛି, ଆଉ କିଛି ଫିକା ପଡିଛି ।

ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ-ଅମୃତା ସିଂ:- ଭାରତୀୟ ଦଳର ବର୍ତ୍ତମାନର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କ ଦିଲରେ ରାଜ୍ କରୁଥିଲେ । ସେ ସମୟରେ ରବି ଅନେକ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂ କରିଥିବା ନେଇ କୁହାଯାଏ । ଏମିତିକି କ୍ରିକେଟର ଆଝାରୁଦ୍ଧିନଙ୍କ ଅଝାର ଫିଲ୍ମରେ ରବିଙ୍କ ଲଭର ବୟ ଇମେଜ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ସମୟରେ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ।

ଏମିତି କି କୋର୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ଯାଇଥିଲା । ସେ ସମୟର ଚୁଲବୁଲି ନାୟିକା ବେତାବ ଗାର୍ଲ ଅମୃତା ସିଂ ସହ ରବିଙ୍କ ରିଲେଶନ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା । ସେ ସମୟରେ କ୍ୟାରିଅରର ପିକରେ ଥିବା ରବି-ଅମୃତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା । ଅନେକ ସମୟରେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ରବିଙ୍କୁ ଅମୃତା ଚିୟର ଅପ କରୁଥିବା ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବିଭିନ୍ନ ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ ପାର୍ଟିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ହମ ସାଥ ସାଥ ହେଁ ମୁଦ୍ରାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ହେଲେ engagementର କିଛି ଦିନ ପରେ ଉଭୟଙ୍କର ବ୍ରେକ ଅପ ଖବର ଆସିଲା ।

ସୌରଭ-ନଗମା:-
କ୍ରିକେଟକୁ ନୂଆ ରୂପ ଦେଇଥିଲେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି । ସେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟେ ସମୟରେ ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ ନଗମାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଥିବା ଖର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବେଙ୍ଗଲ ଟାଇଗର ଭାବେ ପରିଚିତ ଦାଦା, ବଲିଉଡ ଡିବାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ନଗମା-ସୌରଭ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ହେଲେ ସେତେବେଳେକୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବାନ୍ଧବୀ ଡୋନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିସାରିଥିଲେ । ନଗମା-ସୌରଭଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଯେବେ ଖବରକାଗଜ ପୃଷ୍ଠା ମଣ୍ଡନ କଲା ଡୋନା-ସୌରଭଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା । ଶେଷରେ ନଗମା-ସୌରଭଙ୍କ ବାଟ ଅଲଗା ହୋଇଗଲା ।

ଯୁବରାଜ ସିଂ- କିମ ଶର୍ମା:-

ସିକ୍ସର କିଙ୍ଗ ଯୁବରାଜଙ୍କର ଥିଲେ କୋଟି କୋଟି ଫିମେଲ ଫ୍ୟାନ । fieldରେ ଛକା ଚୌକା ମାରି ବୋଲରଙ୍କ ଲାଇନ ଲେନ୍ଥ ବିଗାଡିଥିବା ୟୁବି ଅନେକ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କର ନିଦ ଉଡେଇଥିଲେ । ପଞ୍ଜାବୀ ମୁଣ୍ଡା ଯୁବରାଜ କ୍ୟୁଟି କିମିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲା ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ବଣ୍ଡିଙ୍ଗ । ପ୍ରାୟ ୪ ବର୍ଷ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ ଉଭୟ । ବିଭିନ୍ନ ପାର୍ଟିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକା ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ହେଲେ ଯୁବରାଜଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ କିମ୍ ପସନ୍ଦ ନଥିଲେ।

ୟୁବି-ଦୀପିକାଙ୍କ ଲଭ ଆଫାୟରକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଉଠିଛି ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା । 2007 ରେ ଓଁ ଶାନ୍ତି ଓଁ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ୟୁବିଙ୍କ ସହ ଜୋଡା ଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଏ ସମ୍ପର୍କ ବେଶୀ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତିଷ୍ଠି ପାରିନଥିଲା । ଏମିତି ଅନେକ ହିରୋଇନଙ୍କ ସହ ନାଁ ଯୋଡା ଯିବା ପରେ ଶେଷରେ ମଡେଲ-ଆକଟ୍ରେସ ହେଜେଲ କୋଚଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ୟୁବି ।

କ୍ୟାପଟେନ କୁଲ ଧୋନୀ-
ୱାର୍ଲଡ଼ କ୍ରିକେଟରେ କ୍ୟାପଟେନ କୁଲ ଭାବେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ନାଁ ଅନେକ ବଲିଉଡ ହିରୋଇନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡ଼ା ଯାଇଛି । ତାମିଲ ହିରୋଇନ ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଆସିନଙ୍କ ସହିତ ଜୋଡା ଯାଇଛି । ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କ ନେଇ କେହି ବି କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇନାହାନ୍ତି ।

ଜାହିର ଖାଁ- ଇସା ସର୍ବାଣି-
ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ଜାହିର ଓ ଫ୍ଲେକ୍ସିବୁଲ ଇସା ପ୍ରାୟ ବର୍ଷେ ପାଇଁ ସିରିୟସ ଵାଲା ରିଲେଶନସିପରେ ଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ତେବେ କ୍ୟାରିଅରକୁ ଉଭୟ ଅଧିକ ସ୍କୋପ ଦେବା ଲାଗି ସମ୍ପର୍କରେ ପୂର୍ବଛେଦ ପକେଇଥିଲେ ଉଭୟ ।

ସୁରେଶ ରାଇନା- ସୃତି ହାସନ
ହ୍ବାଇଟ ବଲ କ୍ରିକେଟର ମିଷ୍ଟର ମିଡ଼ିଲ ମ୍ୟାନ ଭାବେ ପରିଚିତ ସୁରେଶ, ସୃତି ହାସନଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଗୋଟେଇ ଥିଲା । ଆଇପିଏଲରେ ଚେନ୍ନାଇ ଟିମକୁ ସପୋର୍ଟ କରୁଥିବା କମଲ ହାସନଙ୍କ ଲାଡ଼ଲି ସୁରେଶଙ୍କୁ ଚିୟର୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହା ସହ ମିସେସ କୋହଲି ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ବି ଡେଟ କରିସାରିଛନ୍ତି ସୁରେଶ ।

ରୋହିତ ଶର୍ମା- ସୋଫିଆ ହେୟାତ

ବ୍ରିଟିସ ମଡେଲ ତଥା ହିରୋଇନକୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ରୋ-ହିଟ-ମ୍ୟାନ ଶର୍ମା । 2012ରେ ଲଣ୍ଡନର ଏକ କ୍ଳବରେ ଉଭୟଙ୍କର ଭେଟଘାଟ ହୋଇଥିଲା । ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ ହୋଇଥିଲା । ଭୟଙ୍କ କପୁଲ ପିକ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିଥିଲା । ତେବେ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିବା ସହ ସୋଫିଆ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ବୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ ଶର୍ମାଜୀଙ୍କ ଲାଡ଼ଲା । ତେବେ ରୋହିତଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ସୋଫିଆ-ରୋହିତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଭାରି ପଡିଥିଲା ।

ବିରାଟ-ତମାନ୍ନା

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ବର୍ତ୍ତମାନର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଖେଳାଳୀ ବିରାଟ କୋହଲି ସୁନ୍ଦରୀ ତମାନ୍ନାଙ୍କୁ ଡେଟ କରିଥିବା ଖବର ରହିଛି । ଏକ ଆର୍ଡ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ପରସ୍ପର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିଲେ ଉଭୟ । ଦିଲ୍ଲୀ ବୟ ବିରାଟଙ୍କ ସହ କେଉଁ କାରଣରୁ ସମ୍ପର୍କ କଟିଲା, ତାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣା । ଏହା ସହ ବ୍ରାଜିଲିଆନ ମଡେଲ ଇଜାବେଲ ଲେୟଟ ଓ କନ୍ନଡ ହିରୋଇନ ସଂଜନାଙ୍କୁ ଡେଟି କରଛନ୍ତି କିଙ୍ଗ କୋହଲି ।

ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡିଆ- ଏଲି ଇବ୍ରାହମ

ଏମିତିରେ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଡେଟ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ରିଲାଏବଲ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡିଆ । ତେବେ ଏଲି ଇବ୍ରାହମଙ୍କ ସହ ନଜଦିକିଆଁ ହାର୍ଦିକଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କରିଥିଲା । ବଡ଼ ଭାଇ କୁର୍ଣ୍ଣାଲଙ୍କ ବାହାଘରରେ ହାର୍ଦିକଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଥିଲେ ଏଲି । ତେବେ ସମ୍ପର୍କରେ କେଉଁ କାରଣରୁ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଲତାସା ଷ୍ଟାଙ୍କଭିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ହାର୍ଦିକ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲଙ୍କୁ ଡେଟ କରିଛନ୍ତି ।

କେଏଲ ରାହୁଲ- ଅଥେୟା ସେଟ୍ଟୀ

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ବଲିଉଡ ଆନ୍ନା ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ଅଥେୟା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି କେଏଲ । ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲ ଆଣ୍ଡ ପାର୍ଟିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦେଖୁବାକୁ ମିଳୁଛି । ଅଥେୟାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ କେଏଲ ନିଧି ଅଗ୍ରବାଲଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । ମୁନ୍ନା ମାଇକେଲ ଫ୍ରେମର ନିଧିଙ୍କ ସହ କେଏଲଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜରଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ତେବେ ଏବେ ଏମାନଙ୍କୁ ଏବେ ଆଉ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner