ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଦେଖି ସେୱାଗଙ୍କ କଟାକ୍ଷ, କହିଲେ ‘ବୃଦ୍ଧ କଲ୍ୟାଣ କେନ୍ଦ୍ର’

1 min read

 

ଆବୁଧାବି: ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍(ଆଇପିଏଲ)ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ ଜାରି ରହିଛି । ୩ ଥର ଚମ୍ପିୟାନ ହୋଇଥିବା ଚେନ୍ନାଇ ଚଳିତ ସିଜିନରେ ନିଜର ସବୁଠୁ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି । ତେଣୁ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଫ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ । ଆଉ ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ଯଦି ଚେନ୍ନାଇ ପରାସ୍ତ ହୁଏ, ତେବେ ତାଲିକାରେ ଶେଷରେ ରହି ସିଜିନ୍ ସାରିବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି ।

ଏହି ଖବର ଲେଖା ହେଲା ବେଳକୁ ଧୋନି ବାହିନୀ ୫ ଉଇକେଟ ହରାଇ ସାରିଥିଲା । ହେଲେ ଏହିସମୟରେ ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେୱାଗଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାର କାରଣ ହୋଇଛି । ଧୋନୀଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇକୁ ଛିଗୁଲେଇ ସେହ୍ୱାଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସ୍ମିଥ ତୋ ଗେୟୋ, ରାଜସ୍ଥାନ ଫ୍ଲପ୍ ହୋ ଗୟୋ, ଆରେ ପାଣ୍ଡେ ଜୀ ଇତନେ ଦିନ କାହାଁ ଗୟୋ, କଲ ଆୟୋ ଅର ହାଇଦ୍ରାବାଦ କୋ ଦିଲ୍ଲ ଗାର୍ଡେନ ଗାର୍ଡେନ କର ଦିୟୋ । ଏଭଳି ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେୱାଗ ଅବସର ନେବା ପରେ ଏମିତି ମଜା ମଜା ଭିଡ଼ିଓ ଛାଡୁଥିବାର ନିଜର ଆସୁଛି । ସେ ଏକ ଭିଡିଓର ଚେନ୍ନାଇକୁ ଉପହାସ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ବୃଦ୍ଧ କଲ୍ୟାଣ କେନ୍ଦ୍ର ବୋଲି ଅଭିହିତ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ସେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆକ୍ଷେପ କରି ନ ଥିଲେ । ଏହାକୁ କେବଳ ମଜା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଚେନ୍ନାଇର ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଦେଖି ସେୱାଗ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହା କେତେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner