ରାତି ୩ଟାରେ ଅସହଜ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ, ମାଆଙ୍କୁ ମାଗିଥିଲେ ପାଣି

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨ ତାରିଖରେ ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ରିପୋର୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯେ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଔଷଧ ଖାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସକାଳେ ଉଠିପାରିଲେ ନାହିଁ । ସେ କେଉଁ ଔଷଧ ଖାଇଥିଲେ ସେ ବାବଦରେ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିପାରିନାହିଁ । ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବା ପରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ Death Before Arrival ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ବିଗ୍ ବସ ୧୩ର ରନର ଅପ୍ ଆସିମ ରିୟାଜ ମୁମ୍ବାଇର କୁପର ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bollywood Pap (@bollywoodpap)

ବିଗ୍ ବସ ୧୩ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିବା ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୂ ଭାଉଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କୁପର ହସ୍ପିଟାଲ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bollywood Pap (@bollywoodpap)

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ତିନି ଜଣ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପ୍ୟାନେଲ କରିବେ । ତାଙ୍କ ପୂରା ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେବ । କୁପର ହସ୍ପିଟାଲ ବାହାରେ ପୋଲିସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ପୋର୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି । ରିପୋର୍ଟ କେତେବେଳେ ଆସିବ ତା ସୂଚନା ମିଳିପାରିନାହିଁ ।

 

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମୁମ୍ବାଇର କୁପର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଅଛି । ଡିସିପି ଅଭିଷେକ ତ୍ରିମୁଖେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ ପୋଲିସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner