୧୦ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ୭ ଜଣ ନାବାଳକ କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ୩ ଜଣ ହେଉଛନ୍ତି ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କରେନା କାଳରେ କଳଙ୍କିତ ଅଧ୍ୟାୟ। ୧୦ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୭ ଜଣ ନାବାଳକ। ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ହରିୟାଣାର ରେୱାଡିରେ। ଗତ ମେ ୨୪ ତାରିଖରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା। ୨୪ ତାରିଖରେ ହରିୟାଣାର ରେୱାଡ଼ିରେ ଏକ ପଇଡ଼ିଆରେ କିଛି ପିଲା ଖେଳୁଥିବା ସମୟରେ ଏକ ସ୍କୁଲ ମଧ୍ୟକୁ ଚାଲଇଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ୭ ଜଣ ନବାଳକ ୧୦ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଖାଲି ଦୁଷ୍କର୍ମ ନୁହେଁ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଭିଡିଓ କରି ବାଳକ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ​​ଯେତେବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀମାନେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ କହିଲା ପରେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ୯ ଜୁନ୍‌ରେ ପୋଲିସ୍‌ ପାଖରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ରେୱାଡିର ଡିଏସପି ହଂସରାଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲା ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ 376D, 354C, 506, POCSO, IT Act ଏବଂ IPC ର SC / ST ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଛି।

ସାତଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ବାଳକ

ତେବ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ୭ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ୧୮ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ବୟସ। ସେପଟେ ପୀଡ଼ିତା ଜଣକୁ ଭିଡ଼ିଓ ଆଧାରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଛି। ଡିଏସ୍‌ପି ହଂସରାଜ କହିଛନ୍ତି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଧରାଯାଇଥିଲା। ସମସ୍ତ ୭ ଜଣ ଯାକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଉଛି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଘର ପାଖର।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner