ମାଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ନେହା କକ୍କର, ସେୟାର କଲେ ବେବି ବମ୍ପର ଫଟୋ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ସିଙ୍ଗର ନେହା କକ୍କରଙ୍କ ପ୍ରେଗନାନ୍ସୀ ଫଟୋ । ଫଟୋରେ ନେହା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତ ପୋଜ ଦେଉଥିବା ନଜର ଆସିଥିବାବେଳେ ନେହାଙ୍କ ବେବି ବମ୍ପ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ନେହାଙ୍କ ବେବି ବମ୍ପ ଦେଖି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଖୁସି ପ୍ରକାଶ କରିଥିବାବେଳେ କିଛି ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣି ପୁରା ତାଜୁବ ।

ନେହା କକ୍କର ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ଦୁବାଇରେ ହନିମୁନ ସେଲିବ୍ରେଟ କରିଥିଲେ । ହନିମୁନର ପ୍ରତିଟି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

https://www.instagram.com/p/CI7E-TWDDbA/?utm_source=ig_embed

ତେବେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସିଙ୍ଗର ନେହା କକ୍କର ମାଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଆଉ ଏକ ଖୁସି । ସ୍ୱାମୀ ରୋହନଙ୍କ ସହ ନିଜ ବେବି ବମ୍ପକୁ ଧରି ପୋଜ ଦେଇଥିବା ନେହାଙ୍କ ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି ।  ଏହି ଖୁସି ଖବର ପାଇବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନେହା ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡଲ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି । ଏମିତିରେ ପ୍ରେଗନାନ୍ସୀ ଖବର ଆସିବା ପରେ ସେ ଆଗକୁ ସୁଟିଂ ଜାରି ରଖିବେ ନା ନାହିଁ ତାହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଜଣାପଡ଼ିବ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner