୩୦ ହଜାରଙ୍କୁ ମାଗଣା ଟିକା ଦେବ ୟଶରାଜ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ସାରା ଦେଶରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ । ଗୋଟିଏ ପଟେ ଦେଶରେ ଟୀକାକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଦିନକୁ ଦିନ ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥାର କାରଣ ସାଜିଛି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ କୋଭିଡ ଶଯ୍ୟା ଅଭାବ ଏବଂ ଅକ୍ସିଜେନର ଘୋର ଅଭାବ ଲୋକଙ୍କ ନିଦ ହଜେଇ ଦେଇଛି । ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନେତା, ରାଜନେତା ଓ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି କେହି ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ବାଦ୍ ପଡ଼ିନାହାଁନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ କେବଳ ସଚେତନତା ହିଁ ଏକମାତ୍ର ଚାବିକାଠି । ଦେଶରେ ,ଏଭଳି ଦୁର୍ଦ୍ଦିନକୁ ନଜରରେ ରଖି ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ସକ୍ଷମ ଅନୁସାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ କରୋନା ସ୍ଥିତିକୁ ନଜରରେ ରଖି ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ୟଶରାଜ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ । ୟଶରାଜ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ୩୦ ହଜାର ସିନେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ଟୀକାକରଣ କରାଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଏହି ଟୀକାକରଣର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ୟଶରାଜ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ବହନ କରିବ । FWICE ସଭାପତି ବି. ଏନ.ତିୱାରୀ  ୟଶରାଜର ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।  ନେଇ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ବିଶେଷ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି  ବି. ଏନ ତିୱାରୀ । ତିୱାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ‘ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ସହିତ ସିନେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ନେଇ ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା । ତେବେ ତାଙ୍କ ଫେଡେରେସନକୁ ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମସ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଚିଠି ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ନିଆଯାଇଛି ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି। ଚିଠି ଅନୁଯାୟୀ, ୩୦ ହଜାର ସିନେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ଟିକା ଦିଆଯିବ। ୟଶରାଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏହାର ଆୟୋଜନ ଏବଂ ସଚେତନତା ଅଭିଯାନ ପରି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବହନ କରିବ ।

ଏହି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବାବେଳେ, ବି ଏନ ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଫେଡେରେସନ୍, FWICE କୁ ମଧ୍ୟ ୟଶରାଜ ବ୍ୟାନର ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା, ସିଇଓ ଋଷଭ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଚିଠି ପଠାଯାଇଛି । ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଯାଇଛି ଯେ ୟଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମସ୍, ୩୦ ହଜାର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଟିକା ଦେବା ପାଇଁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କଠୁ ଅନୁମତି ମାଗିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ବଡ଼ ଏବଂ ସମ୍ମାନିତ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢାଇବେ। ତାଙ୍କ ଫେଡେରେସନ୍ ୟଶ ରାଜଙ୍କ ଏହି ସହଯୋଗକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner