ହେଲିକପଟର ସଟ୍‌ କିପରି ଶିଖିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଖୁବ କମ୍ ସମୟର‌ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ଏପରି କିଛି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ହୃଦୟରେ ରଖିବା ପାଇଁ ସହଜ ହେବ । ଏପରି ଏକ ଚରିତ୍ର ଥିଲା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ଚରିତ୍ର । ଯାହାକୁ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଜୀବନ୍ତ କରିଥିଲେ ।

ସୁଶାନ୍ତ ଏହିପରି ଶିଖିଥିଲେ ହେଲିକପଟର ସଟ୍‌

ଏମଏସ ଧୋନି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁତ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିଲେ । ଧୋନିଙ୍କ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି କ୍ରିକେଟ୍ ସଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତ ସବୁକିଛି କରିଥିଲେ । ଧୋନିଙ୍କ ଆଇକନିକ ହେଲିକପ୍ଟର ସଟ ଖେଳିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ଶିଖିଥିଲେ । ଏହି ସଟ୍କୁ କିପରି ସେ ପୁରା ଜୀବନ୍ତ କରିପାରିବେ ସେନେଇ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁତ ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି । ବହୁ ଅଭ୍ୟାସ ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ଶିଖିଲେ ଏହି ଆକନିକ ହେଲିକପଟର ସଟ୍‌ ।

ସେ ଏହି ସଟକୁ ଫିଲ୍ମରେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯେ ସତେ ଯେପରି ଧୋନି ନିଜେ ସେହି ସଟକୁ ଫିଲ୍ମରେ ଖେଳୁଥିବାର ଲାଗୁଥିଲା । ଏବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏକ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ହେଲିକପଟର ସଟ ଖେଳିବା ଅଭ୍ୟାସ କରୁଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରମୋଟ୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅସାଧାରଣ ପରିଶ୍ରମ ହେତୁ ଏମଏସ ଧୋନି ଫିଲ୍ମ ଏକ ସୁପର ହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୟ ସବୁଆଡେ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂତ ଆଉ ଏବେ ଆମ ଗ୍ରହଣରେ ନାହାନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏପରି ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ସହ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *