ପଞ୍ଚଭୂତରେ ବିଲୀନ ହେଲେ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ସିଜିନ୍‌-୧୩ର ବିଜେତା ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ପଞ୍ଚଭୂତରେ ବିଲୀନ ହେଲେ ବଲିଉଡର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହିରୋ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୪୦ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇର ଓଶିୱାରା ସ୍ମଶାନ ଘାଟରେରେ ହୋଇଛି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ। ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ମାଆ ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସେହେନାଜ୍‌ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି। ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଅଭିନେତା ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ।

ତେବେ ବଲିଉଡର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ହିରୋଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଥିଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ। ହାର୍ଟଆଟାକ ଆସିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଗତକାଲି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ସିଜିନ୍‌ ୧୩ର ଟାଇଟଲ ହାତେଇଥିଲେ। ମୃତ୍ୟୁ କେତେବେଳେ ବି ଆସିବ ତାହା କହି ହେବ ନାହିଁ। ଗତକାଲି ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରଥିବା ବିଲିଉଡ ହିରୋ ଆଜି ପଞ୍ଚଭୂତରେ ଲିନ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜୀବନ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁ ଭିତରେ ମାତ୍ର କିଛି କ୍ଷଣର ବ୍ୟବଧାନ ଆଜି ବଲିଉଡ ମୋଷ୍ଟ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ହିରୋ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ପାଇଁ ପୂରଣ ହୋଇଛି। ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପୁରା ବଲିଉଡ ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଦୁଃଖର ସାଗରରେ ଭସାଇ ନେଇଛି। ତାଙ୍କ ମୃତ ଦେହର

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଃଖରେ ପୁରା ଫିଲ୍ମ ଜଗତ। ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ  ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଥିଲେ। ଟିଭି ସିରିୟଲ ଠାରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକମାନେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲେ। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ମଡେଲିଂରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ଟିଭି ସୋ ଏବଂ ରିଆଲିଟି ସୋରେ କାମ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ‘ବାଲିକା ବଧୁ’ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩’ ଜିତିବା ପରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମିଳିଥିଲା।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner