ହାଇଦ୍ରାବାଦ ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲା ଅଭିଯୁକ୍ତର ମୃତ୍ୟୁ, ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ

1 min read

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ତେଲେଙ୍ଗାନାର ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଜଣେ ୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତର ହୋଇଛି ମୃତ୍ୟୁ । ରେଳୱେ ଟ୍ରାକରୁ ମିଳିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତର ମୃତଦେହ । ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ରେଲୱେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ନେଇ ସହରର ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସମସ୍ତେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ। ତେଲେଙ୍ଗାନା ସରକାରଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପାଇବୁ ଏବଂ ତାକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର ମଧ୍ୟ କରିବୁ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଇଷ୍ଟ ଜୋନ୍ ଡେପୁଟି କମିଶନର ଅଫ୍ ପୋଲିସ୍ (ଡିସିପି) ରମେଶ କହିଛନ୍ତି, ଅଭିଯୁକ୍ତର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୋତେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସଂପୃକ୍ତ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ସୂଚନା ନେବାକୁ ପଡିବ। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତର ପିଛା କରିବା ସହ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲା। ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସର କଥା ଶୁଣି ଟ୍ରେନ ଆଗରେ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲା।

 ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ୩୦ ବର୍ଷିୟ ରାଜୁ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି, ସେ ଏହି ଅପରାଧ କରିବା ପରେ ଫେରାର ଥିଲା । ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାକୁ ନେଇ ହାଇଦ୍ରାବାଦବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଜଣେ ୬ ଜଣଙ୍କର ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ତାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ନଅଟି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ଗଠନ କରିଥିଲା। ୧୪ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉପରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ରଖିଥିଲା । ଶେଷରେ ଆଜି ତା’ର ମୃତ ଦେହ ମିଳିଛି।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *