ଶସ୍ତା ହେଲା ୫,୦୦୦mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ବିଶିଷ୍ଟ Vivo Y30, ଏବେ ମାତ୍ରା ୧୩,୯୯୦ରେ କିଣନ୍ତୁ ଏହି ଫୋନ

1 min read

ଭାରତରେ Vivo Y30 ମୋବାଇଲର ଦାମ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା କମ କରାଯାଇଛି । ଗ୍ରାହକ ନୂଆ ଦାମକୁ ଆମାଜନ ଏବଂ Vivo ଇଣ୍ଡିଆର ୱେବସାଇଟରେ ଦେଖିପାରିବେ । ଏହି ଫୋନ ସିଙ୍ଗଲ ରାମ ଅପସନ ଏବଂ ଦୁଇଟି କଲର ଅପସନରେ ଆସୁଛି । ଏହି ଅପସନସ୍ ଏମରାଲ୍ଡ ବ୍ଲାକ ଏବଂ ଡେଜଲ ବ୍ଲୁରେ ଆସିବ ।

Vivo Y30ର ଦାମ ଏବେ ୧୪,୯୯୦ ଟଙ୍କାକୁ କମିଯାଇ ୧୩,୯୯୦ ଟଙ୍କା ହୋଇଯାଇଛି । Vivo ଇଣ୍ଡିଆ ସାଇଟ ଦ୍ୱାରା ଫୋନରେ କିଛି ଅଫର୍ସ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି । ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ICICI ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ EMI ଉପରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାଶବ୍ୟାକ, କୋଟକ ମହିନ୍ଦ୍ରା ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ EMI ଉପରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାଶବ୍ୟାକ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଉପରେ ୧୨ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନୋ କାଷ୍ଟ EMI ପ୍ଲାନ ଅଫର ଦିଆଯାଉଛି ।

 Vivo Y30ର ସ୍ପେଶିଫିକେସନ

ଡୁଆଲ ସିମ (ନାନୋ) ସପୋର୍ଟ ଥିବା ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଏଣ୍ଡରଏଡ ୧୦ ବେଷ୍ଟ FuntouchOS ରେ ଚାଲିଥାଏ ଏବଂ ଏଥିରେ ୬.୪୭ ଇଞ୍ଚ HD+ (720×1,560 ପିକ୍ସେଲ ) LCD ଡିସପ୍ଲେ ଦିଆଯାଇଛି । ଏଥିରେ 4GB ରାମ ସହିତ ଅକ୍ଟା- କୋର MediaTek Helio P35 ପ୍ରୋସେସର ରହିଛି ।

ଫଟୋଗ୍ରାଫୀ ହିସାବରେ ଏଥିରେ କ୍ୱାର୍ଡ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହାର ପ୍ରାଇମର କ୍ୟାମେରା ୧୩ ମେଗା ପିକସେଲର ଅଟେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ ୮ ଏମପି ସେକେଣ୍ଡାରୀ କ୍ୟାମେରା, ୨ ଏମପି କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ୨ ଏମବି ଡେପଥ୍ ସେନସର ମିଳିଥାଏ । ସେଲ୍ଫୀ ପାଇଁ ଏଥିରେ ୮ ଏମପି କ୍ୟାମେରା ରହିଛି ।

Vivo Y30 ର ଇଣ୍ଟରନାଲ ମେମୋରୀ ୧୨୮ ଜିବିର ଅଟେ । ଯାହାକୁ କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ୨୫୬ ଜିବି ଯାଏ ବଢ଼ାଯାଇପାରିବ । ଏହାର ବ୍ୟେଟେରୀ ୫,୦୦୦mAh ର ରହିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner