Festival Sale: ଏହି ୫ଟି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ମିଳିବ ଡିସ୍କାଉଣ୍ଟ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏବେ ଆମାଜନରେ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ସେଲ୍ ଚାଲିଛି । ଏହି ସେଲ୍ ରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଡିସ୍କାଉଣ୍ଟରେ ମିଳୁଛି । ଆମାଜନରେ ଏବେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଶସ୍ତାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି । ତେବେ କେଉଁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି, ଜାଣନ୍ତୁ ।

ନୋକିଆ ୫.୩ (Nokia 5.3)

ନୋକିଆର ୪GB RAM ଏବଂ ୬୪ GB ଇଣ୍ଟର୍ନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଫୋନ ଯାହାର ଦାମ ହେଉଛି୧୬,୫୯୯ ଟଙ୍କା । ହେଲେ ଆମାଜନ ସେଲରେ ଏହି ଫୋନ୍ ମାତ୍ର ୧୨,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି । ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫରରେ ଏହି ଫୋନ୍ ୧୧,୯୫୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ କିଣିପାରିବେ ଓ ଉପଯୁକ୍ତ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରିବେ । ଏହି ଫୋନ୍ ନୋ-କଷ୍ଟ EMI ରେ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି ।

ୱାନ୍ ପ୍ଲସ୍ ୭ଟି ପ୍ରୋ (OnePlus 7T Pro)

ଆଜି ୱାନ୍ ପ୍ଲସର ଏହି ଫୋନ୍ ୫୩,୯୯୯ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ୪୩,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି । ସିମୀତ ଅବଧି ଅଫରରେ ମିଳୁଥିବା ଏହି ଫୋନ୍ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜରେ କିଣଇଲେ ତିନି ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଭ ମିଳିବ । ଆମାଜନ ସେଲରେ ଏହି ଫୋନ ନୋ-କଷ୍ଟ EMI ରେ ଗ୍ରାହକ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ ।

ଭିଭୋ ଭି୧୭ (VIVO V17)

ଆମାଜନ୍ ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସେଲ୍ ରେ ଏହି ଫୋନରେ ୧୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ମିଳିବ । ଏହି ଫୋନର ଦାମ ୨୭,୯୯୦ ଟଙ୍କା  ।ହେଲେ ଏବେ ଏହି ଫୋନ୍ ମାତ୍ର ୧୭,୯୯୦ ଟଙ୍କାରେ ଗ୍ରାହକ କିଣିପାରିବେ । ଏହି ଫୋନରେ ୩୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲ୍ଫି ଏବଂ ୪୮ ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୱାଡ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଦିଆଯାଇଛି  । ଏଥିରେ ୮ GB RAM ଏବଂ ୧୨୮ GB ଇଣ୍ଟର୍ନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ରହିଛି ।

ଓପୋ (Oppo A5 2020)

ଆଜି ଓପୋ ର ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି । ସେଥିପାଇଁ ୧୪,୯୯୦ ଟଙ୍କାର ଏହି ଫୋନ୍ ୯,୯୯୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ । ଏଥି ସହିତ, ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫରରେ ଏହି ଫୋନ୍ ୯,୦୫୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ । ଆଜିର ସେଲରେ, ଗ୍ରାହକ ଏହି ଫୋନ ନୋ-କଷ୍ଟ EMI ରେ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ ।

ଓନର ୯ଏ (Honor 9A)

ଆଜି ସେଲ୍ ରେ ଏହି ଫୋନ ୧୧,୯୯୯ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ୯୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଗ୍ରାହକ କିଣିପାରିବେ । ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୩ GB RAM ଏବଂ ୬୪ GB ଇଣ୍ଟର୍ନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ରହିଛି । ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫରରେ ଫୋନ୍ ମାତ୍ର ୯୦୫୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣିହେବ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner