Jio Vs Airtel Vs Vodafone: ନୂତନ ପ୍ଲାନର ପୁରା ଲିଷ୍ଟ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବେଷ୍ଟ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆଣିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଶୁଭାରମ୍ଭ ସହିତ, ଆଜିକାଲି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଂଶୋଧନ ଧାରା ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ, ​​ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ଏବଂ ଭାଉଚର୍ ଯୋଡିବା ସହିତ ଅନେକ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାକୁ ରିଭାଇଜ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏ ସମ୍ବନ୍ଧିୟ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ-

ଏୟାରଟେଲର ନୂତନ ଏବଂ ରିଭାଇଜ ପ୍ଲାନ

ଏୟାରଟେଲ କିଛି ବିଶେଷ ପ୍ଲାନ ସହିତ ଜୁଲାଇରେ ‘ମାଗଣା ଡାଟା କୁପନ୍’ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ ୨୮୯, ୪୪୮ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୫୯୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ସହିତ ସମାନ ଅଫର ଦେଉଛି । ଏହି ଅଫର ଅନୁଯାୟୀ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ୨୮୯ ଏବଂ ୪୪୮ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନରେ ୨୮ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଦୁଇଟି ୧ ଜିବି ଡାଟା କୁପନ ଦିଆଯାଉଛି । ଏଥି ସହିତ, ୫୯୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ୫୬ ଦିନ ପାଇଁ ୧ ଜିବି ଡାଟାର ଚାରୋଟି କୁପନ୍ ଦିଆଯାଉଛି । ଏହି ଅଫର ପାଇବାକୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏୟାରଟେଲ ଥାକ୍ସ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କ ନମ୍ବର ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏୟାରଟେଲ PepsiCo India  ସହ ମିଶି ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ କୁରକୁରେ, ଅଙ୍କଲ ଚିପ୍ସ, ଲେଜ୍ ଏବଂ ଡରିଟୋଜର ୧୦ ଏବଂ ୨୦ ଟଙ୍କାର ପ୍ୟାକେଟ କିଣିବାରେ ୨ ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫ୍ରି ଡାଟା ଦେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ଅଫର ଅନ୍ତର୍ଗତ ପ୍ରଥମ ଥରଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତିନିଥର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫ୍ରି ଡାଟା ବେନିଫିଟ ନିଆଯାଇପାରିବ । ଏହି ଅଫର ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଲିଡ ରହିଛି ।

ଭୋଡାଫୋନ-ଆଇଡିଆର ନୂଆ ଏବଂ ରିଭାଇଜଡ ପ୍ଲାନ

 

ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆ ଦିଲ୍ଲୀ ସର୍କଲ ପାଇଁ ୧୦୯ ଏବଂ ୧୬୯ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକ ୨୦ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଆସେ । ଯୋଜନାରେ ପ୍ରାପ୍ତ ଲାଭ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଆପଣ ୧୦୯ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜରେ ସମୁଦାୟ ୧ ଜିବି ଡାଟା ସହିତ ଅନଲିମିଟେଡ କଲିଂ ଏବଂ ୩୦୦ ମାଗଣା SMS ପାଇବେ । ଏହି ଯୋଜନାରେ G5 ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ୍ ପ୍ଲେ ପାଇଁ ମାଗଣା ସଦସ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ୧୬୯ ଟଙ୍କାର ଯୋଜନାରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ମାଗଣା SMS ସହିତ ଅନଲିମିଟେଡ  କଲିଂ ଏବଂ ଦିନକୁ ୧ ଜିବି ଡାଟା ରହିଛି । ୧୦୯ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ଭଳି, ଏହା G5 ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ୍ ପ୍ଲେ ପାଇଁ ମାଗଣା ସଦସ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ପାଇଥାଏ ।

ଭୋଡାଫୋନର ୪୬ଟଙ୍କାର ଭାଉଚର

ଭୋଡାଫୋନ୍ ଏହାର ୪୬ ଟଙ୍କା ଭାଉଚରର ଉପଲବ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି କରିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭାଉଚର ଦିଲ୍ଲୀରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ଭାଉଚରରେ, ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଭୋଡାଫୋନ୍-ଟୁ-ଭୋଡାଫୋନ୍ କଲିଂ ପାଇଁ ୧୦୦ ମିନିଟ୍ ପାଆନ୍ତି । ୨୮ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଆସୁଥିବା ଏହି ପ୍ଲାନ ପ୍ରକୃତରେ ନାଇଟ ବେନିଫିଟ ଅଟେ, ଯାହାର ଲାଭ ସକାଳ ୧୧ଟାରୁ ୬ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଆଯାଇପାରିବ ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ନୂଆ ଏବଂ ରିଭାଇଜଡ ପ୍ଲାନ

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ନୂତନ ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ଯୋଜନା ଗୁଡିକ ହେଲା ୪୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୭୭୭ ଟଙ୍କା । ପ୍ଲାନ ଗୁଡିକର ବିଶେଷତ୍ୱ ​​ହେଉଛି ୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଡିଜନି + ହଟଷ୍ଟାର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମାଗଣାରେ ପାଇପାରିବେ ।

୪୯୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନରେ, ଉପଭୋକ୍ତା ମାନେ ୫୬ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟାର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ୭୭୭ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଜିଓ ନେଟୱାର୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ସହିତ ଅନଲିମିଟେଡ କଲିଂ ଦିଆଯାଉଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ ଅନ୍ୟ ନେଟୱାର୍କକୁ କଲ କରିବାକୁ ୩୦୦୦ ମିନିଟ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ । ଦୈନିକ ୧୦୦ ମାଗଣା SMS ସହିତ ଆସୁଥିବା ଏହି ପ୍ଲାନର ଭାଲିଡିଟି ହେଉଛି ୮୪ ଦିନ । ଉଭୟ ଯୋଜନାରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଜିଓ ଆପ୍ସର ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner