ସାଂସଦ ମିନାକ୍ଷୀ ଲେଖିଙ୍କ ସମେତ କରୋନା କବଳରେ ୧୭ ଏମପି୍

1 min read
17 MP Tested Positive For Covid19 Including BJP MP Meenakshi Lekhi

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୧୭ ସାଂସଦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଗୃହ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ସାଂସଦଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ଯାଏଁ ହୋଇଥିବା ଟେଷ୍ଟରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ମିନାକ୍ଷୀ ଲେଖି, ଅନନ୍ତ କୁମାର ହେଗଡ଼େ ଓ ପ୍ରବେଶ ସାହିବ ସିଂହ ସମେତ ୧୭ ଜଣ ସାଂସଦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

17 MP Tested Positive For Covid19 Including BJP MP Meenakshi Lekhi

କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ସାଂସଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୁଖବୀର ସିଂହ, ପ୍ରତାପ ରାୱ ଯାଦବ, ଜନାର୍ଦ୍ଦନ ସିଂହ, ହନୁମାନ ବେନିୱାଲ, ସେଲଭମ୍ ଜୀ, ପ୍ରତାପ ରାୱ ପାଟିଲ, ରାମଶଙ୍କର କଠେରିୟା, ସତ୍ୟପାଳ ସିଂହଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ସାଂସଦ ରହିଛନ୍ତି । ସଂସଦ ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ସାଂସଦଙ୍କ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରୁ ୧୭ ଜଣ ସାଂସଦଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଛି ।

17 MP Tested Positive For Covid19 Including BJP MP Meenakshi Lekhi

ସଂସଦରେ କରୋନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଲୋକସବା ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ୧୩ ଓ ୧୪ ଅଗଷ୍ଟକୁ ସଂସଦ ପରିସରରେ କରାଯାଇଥିଲା । ମହାମାରୀ କରୋନା ବିତରେ ସଂସଦର ଲୋକସଭା କାର୍ଯ୍ୟ ସୋମବାର ସକାଳ ୯ଟାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ସାଂସଦଙ୍କ ଉପସ୍ଥାନ ତରିକା ବଦଳି ଯାଇଛି । ସାଂସଦମାନେ ଆଟେଣ୍ଡାନ୍ସ ରେଜିଷ୍ଟର ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଉପସ୍ଥାନ ଦେବେ । ସୋମବାର ସାଂସଦଙ୍କୁ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀତା ବିଷୟରେ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଲୋକସଭା ସାଂସଦଙ୍କ ଡେସ୍କ ଆଗରେ କାଚ ସିଲ୍ଡ ଲଗା ଯାଇଛି । ପ୍ରାୟ ସାଂସଦ ବସି କରି ନିଜ ବକ୍ତବ୍ୟ ରଖୁଛନ୍ତି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner