ଯିବ କି କରୋନା ? ଜନ୍ମ ହେଉ ହେଉ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୁହଁରୁ ମାସ୍କ କାଢିଦେଲା ନବଜାତକ

1 min read
Coronavirus Good Hope New Born Baby Removed Mask From Doctors Face In UAE Photo Viral

ଆବୁଧାବି: ସାରା ଦୁନିଆ କରୋନା ମହାମାରୀ ସହ ଲଢ଼ୁଛି । ପ୍ରାୟ ଦେଶ କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍ସିନ୍ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଛୁଆର ଜନ୍ମ ବେଳର ଫଟୋ ନେଟିଜନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ଏବଂ ଲୋକ ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ।

Coronavirus Good Hope New Born Baby Removed Mask From Doctors Face In UAE Photo Viral

ଏବେ ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଏହି ଫଟୋ ଚିତ୍ରରେ ଏମିତି କଣ କଣ ଅଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଆଶା ସଞ୍ଚାର ହୋଇଛି । ଖୁବଶୀଘ୍ର କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଶେଷ ହୋଇଯିବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ।

Coronavirus All Clear Passports Launched Air Travellers Bypass Quarantine

ୟୁଏଇରେ ଏକ ଛୁଆ ଜନ୍ମ ହେଉ ହେଉ ଡାକ୍ତର ଯେମିତି ତାକୁ ଧରିଥିଲେ ସେ ବନ୍ଦ ଆଖିରେ ହିଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୁହଁରୁ ମାସ୍କ କାଢ଼ି ଦେଇଥିଲା । ନବଜାତକ ଶିଶୁ ଏଭଳି କରିବାକୁ ନେଇ ଲୋକେ ଖୁବଶୀଘ୍ର କରୋନା ଶେଷ ହେବା ନେଇ ଶୁଭ ସଂକେତ ବୋଲି ମାନୁଛନ୍ତି ।

Coronavirus Good Hope New Born Baby Removed Mask From Doctors Face In UAE Photo Viral

ମାଆ ଗର୍ଭରୁ ବାହାର ଆସିବା ପରେ ହିଁ ନବଜାତକ ମୁହଁରୁ ମାସ୍କ କାଢିବା ନେଇ ଡାକ୍ତର ବି ବେଶ୍ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ୟୁଏଇ ଡାକ୍ତର ସମେର ଚାଏବ ଛୁଆର ଏକେ ଫଟୋ ନେଇ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିଥିଲେ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଏହି ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

Coronavirus Good Hope New Born Baby Removed Mask From Doctors Face In UAE Photo Viral

ଡାକ୍ତର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖଥିଲେ ନବଜାତକର ଏଭଳି ଆଚରଣରୁ ଲାଗୁଛି ଆମେ ଶୀଘ୍ର ହିଁ ମୁହଁରୁ ମାସ୍କ ହଟାଇବାକୁ ଯାଉଛେ । ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପରେ ଲୋକ ଫଟୋକୁ ଶୁଭ ସଂକେତ ଭାବିବା ସହ ଫଟୋ ଅଫ୍ ୨୦୨୦ କହୁଛନ୍ତି ।

Coronavirus Good Hope New Born Baby Removed Mask From Doctors Face In UAE Photo Viral

କେବଳ ୟୁଏଇ କାହିଁକି ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ବିଦେଶରୁ ବି ବହୁତ ଖୁସିଭର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଲୋକ ଆଶା କରିଛନ୍ତି କରୋନା ଯୋଗୁଁ ୬ ମାସ ହେଲା ମୁହଁରେ ରହୁଥିବା ମାସ୍କ ଶୀଘ୍ର ହିଁ କାଢ଼ି ଦିଆଯିବ । ସମସ୍ତେ ଏହି ଫଟୋର ତାରିଫ୍ ବି କରୁଛନ୍ତି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner