ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ସହ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରମାଣ କଲେ ଚିନ୍ମୟୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ରତିଟି ଚିତ୍ର

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର । ଫେସବୁକରୁ ପ୍ରେମ । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏମିତି ଯୋଡ଼ି ହୋଇଥିଲେ ଚିନ୍ମୟୀ । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କୁ କେହି ରହସ୍ୟମୟୀ ଯୁବତୀ ବ୍ଲାକମେଲିଂ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ସାମନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଚିନ୍ମୟୀ । ନନ୍ଦିଘୋଷ ଟିଭିରେ ପ୍ରତିଟି ଅଭିଯୋଗର ଜବାବ ରଖିବା ସହ ସେ ସାଇକୋ ନୁହଁନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କୁ ସେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଓ ଆଦିତ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । କେବଳ କଥାରେ କହିନାହାଁନ୍ତି ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ମନ ଭରି ଭଲ ପାଉଥିଲେ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଚିନ୍ମୟୀ ।

ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକାନ୍ତରେ ଥିବା ଫଟୋକୁ ଚିନ୍ମୟୀ ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ଘର ଭିତରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଫଟୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଗୋଟିଏ ଫଟୋରେ ଚିନ୍ମୟୀଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଆଦିତ୍ୟ ହାତ ରଖିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଟିରେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖିଛନ୍ତି ଚିନ୍ମୟୀ ।

ଆଉ ଅନ୍ୟ ଏକ ଫଟୋରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଲାଗି ଲାଗି ଘର ବାହାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛନ୍ତି । ଯାହାକି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ବୟାନ କରୁଛି ।

ଅନ୍ୟ ଫଟୋରେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଥିବା ବେଳେ ଚିନ୍ମୟୀ, ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ସହ ବୃଦ୍ଧାଶ୍ରମରେ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଛନ୍ତି ।

କେବଳ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ନୁହେଁ ଆଦିତ୍ୟ-ଚିନ୍ମୟୀ ଆଶ୍ରମରେ ଏକାଧିକ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରୁଛନ୍ତି । ଯାହାକି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ପ୍ରମାଣ କରୁଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner