ଦେଶରେ ଆଉ ୫୪ ହଜାର ୭୩୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

1 min read
Spread the love

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶରେ ବଢ଼ୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ । ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୫୪ହଜାର ୭୩୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି, ୮୫୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଲିଛି । ଦେଶରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭ଲକ୍ଷ ଟପିଛି । ଆକ୍ଟିଭ୍ କେସ୍ ରହିଛି ୫ଲକ୍ଷ ୬୭ହଜାର ୭୩୦ । ସୁସ୍ଥ ହେଲେଣି ୧୧ଲକ୍ଷ ୪୫ହଜାର ୬୩୦ । ଦେଶରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୩୭ହଜାର ୩୬୪କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସର୍ବାଧିକ ୪ଲକ୍ଷ ୩୧ହଜାର ୭୧୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୫ହଜାର ୩୧୬କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ତାମିଲନାଡୁରେ ୨ଲକ୍ଷ ୫୧ହଜାର ୭୩୮ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେ ୪ହଜାର ୩୪ଜଣହ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଲାଣି । ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶରେ ଲକ୍ଷେ ୫୦ହଜାର ୨୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋିଥିବା ବେଳେ ୧୪ଶହ ୭ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଲଣି । ଦିଲ୍ଲୀରେ ଲକ୍ଷେ୩୬ହଜାର ୭୧୬ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୯୮୯ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ଲକ୍ଷେ ୨୯ହଜାର ୨୮୭ଜଣ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ୨୪ଶହ ୧୨ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ୟୁପିରେ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଲକ୍ଷେ ପାଖାପାଖି ହେଲାଣି କ୍ରନା୍ତ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୬ଶହ ୭୭ ।

ବଲିଉଡ୍ ମାଫିଆଙ୍କ ଚାପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି ଠାକ୍‌ରେ: ସୁଶୀଲ ମୋଦି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner