ଅମୀର-କିରଣ ବିଛେଦ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ #Fatima, କ’ଣ କହିଲେ ୟୁଜର ?

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ଷ୍ଟାର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ କଳହ କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ  । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଏମିତି ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଜଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ପୁଣି ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି  । କିନ୍ତୁ ଅମିର ଏବଂ କିରଣ  ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କିଛି ନୂଆ ଥିଲା   । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଜି ଯେତେବେଳେ ବିଛେଦ କଥା ଉଠୁଛି  । ସେତେବେଳେ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶକ କିମ୍ବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବା ସ୍ୱଭାବିକ  । ଆଉ ଏଭଳି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକେ କିଛି ଭିନ୍ନ ସନ୍ଦେଶ ଦେଇ ଟୁପୁରୁ ଟାପୁରୁ ହେବା ଆରମ୍ଭ କଲେଣି  ।

ଫିଲ୍ମ ଲଗାନ ସେଟରୁ ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ଏହା ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା  । ଏହାରି ଭିତରେ ଉଭୟଙ୍କ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ୨୦ ବର୍ଷ ବିତି ସାରିଛି  । କିନ୍ତୁ ହଠାତ ୨୦ ବର୍ଷ ପରେ ସମ୍ପର୍କରେ ବୋହୁଥିବା ଝଡ଼କୁ ନେଇ ବେସ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି  । କାହିଁକି ଏବଂ କଣ ପାଇଁ ଏହି ଶ୍ଟାର ଦମ୍ପତ୍ତି ଏବେ ଅଲଗା ହୋଇଯିବାକୁ ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆନ୍ଦୋଳିତ କରିଛି  ।

ଅମୀର ଖାନ୍ ଏବଂ କିରଣ ରାଓଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ ବିଛେଦ ଖବର  ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ସୋସିଆଲମ ମିଡ଼ିଆ ଉଠୁଛି ପଡ଼ୁଛି  । କିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ନେଇ ମିମ୍ସ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲାଣି  । ବିଶେଯ କରି ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିବା ହ୍ୟାଜଟ୍ୟାଗ ଏବେ ସର୍ବାଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି  । ଅର୍ଥାତ କହିବାକୁ ଗଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡି଼ଆରେ #Fatima ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି  । କିନ୍ତୁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶକ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସୁକତା ବଢୁଛି ଯେ, କିଏ ଏହି ଫତିମା, ଏବଂ କାହିଁକି ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ବିଛେଦରେ ଏହି ନାମଟି ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି  ।

ସତ ହେଉଛି ଫତିମା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ  । ଏବଂ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ଦଙ୍ଗଲରେ ହିଁ ସେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ  । ଫିଲ୍ମରେ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଫତିମା ସାନା ସୈଖଙ୍କ ନାମ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ଯୋଡା ଯାଉଛି । ଏମିତି କିଛି ୟୁଜର ମଧ୍ୟ ଫତିମା ଏବଂ ଅମୀରଙ୍କ ଫଟୋକୁ ନେଇ କଳ୍ପନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲଣି  । କିଛି ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକାଠି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଫତିମା ଏବଂ ଅମୀର  । କେହି କେହି ମଧ୍ୟ ଅମୀରଙ୍କ ଗୋଟେ ଆଖିରେ ଅନାଇଥିବା ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଫତିମାଙ୍କୁ ଇସାରା କରିଛନ୍ତି  । ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ୟୁଜର ମାନେ ମଧ୍ୟ କଣ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି  ।

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner