୧୦ ଦିନ ପରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍, ଆପଣଙ୍କ ନମ୍ବର ହିଟଲିଷ୍ଟରେ ଅଛି କି?

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମେସେଜିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ Whatsapp ଆଗାମୀ ନଭେମ୍ବର ୧ ତାରିଖ ଠାରୁ ଅନେକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଚାଲିବ ନାହିଁ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ୧୦ ଦିନ ଭିତରେ ଅନେକ ମୋବାଇଲରେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ କାମ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେବ । ଆଉ ଏଭଳି ହେଲେ  ଆପଣ ପୁରୁଣା ଫୋନରେ ମେସେଜ୍, ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ିଓ ପଠାଇପାରିବେ ନାହିଁ କି ଦେଖିପାରିବେ ନାହିଁ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେସବୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସମ୍ପର୍କରେ…

ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରୋଏଡ୍ ଏବଂ ଆଇଓଏସ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ପୁରୁଣା ଭର୍ଜନରେ କାମ କରିବ ନାହିଁ। ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ OS 4.1 ଏବଂ ତା’ପରର ଭର୍ଜନ ଓ iOS 10 ଏବଂ ତା’ପରର ଭର୍ଜନ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବେ । ତେବେ ୟୁଜର୍ସ ମାନେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଏବଂ ଆଇଓଏସ୍ ଫୋନର ସେଟିଂକୁ ଯାଇ ସଫ୍ଟୱେର୍ ଭର୍ସନ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ ।

ଆପଲ୍: ଆପଲ୍ ଆଇଫୋନ୍ 6ଏସ୍, ଆପଲ୍ ଆଇଫୋନ୍ 6ଏସ୍ ପ୍ଲସ୍ ଏବଂ ଆପଲ୍ ଆଇଫୋନ୍ SE

ସାମସଙ୍ଗ: ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଲାଇଟ୍, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି SII, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଟ୍ରେଣ୍ଡ II, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S3 ମିନି, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି କୋର, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏକ୍ସକୋଭର 2 ଏବଂ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ 2।

ଏଲଜି: ଏଲଜି ଲ୍ୟୁସିଡ ୨, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L5 ଡ୍ୟୁଏଲ୍, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L4 II ଡ୍ୟୁଏଲ୍, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ F3Q, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ F7, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ F5, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L3 II ଡ୍ୟୁଏଲ୍, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L5, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L5 II, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L3 II, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L7, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L7 II ଡ୍ୟୁଏଲ୍, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ F6, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ F3, ଏଲଜି ଇନେକ୍ଟ, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L4 II, ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ L2 II ଓ ଏଲଜି ଅପ୍ଟିମସ୍ ନାଇଟ୍ରୋ ଏଚଡି ଏବଂ 4x ଏଚଡି ।

ଜେଡଟିଇ: ZTE ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏସ୍ ଫ୍ଲେକ୍ସ, ZTE ଗ୍ରାଣ୍ଡ X କ୍ୱାଡ V987, ZTE V956 ଏବଂ ZTE ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମେମୋ ।

Huawei: Huawei ଏସକେଣ୍ଡ G740, Huawei ଏସକେଣ୍ଡ ଡି କ୍ୱାଡ୍ ଏକ୍ସଏଲ୍, Huaweiଏସକେଣ୍ଡ ମେଟ୍, Huawei ଏସକେଣ୍ଡ P1 S, Huawei ଏସକେଣ୍ଡ D2 ଏବଂ Huawei ଏସକେଣ୍ଡ D1 କ୍ୱାଡ୍ XL ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *