କୋହଲିଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଫ୍ୟାନ୍ ଏହି ପାକିସ୍ତାନୀ, କହିଥିଲେ ‘ପ୍ଳିଜ୍‌ ମୁଝେ ବିରାଟ ଦେ ଦୋ’

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପାକିସ୍ତାନର ରିଜଲା ରେହନା । ୨୦୧୯ରେ ଖୁବ୍ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ ରିଜଲା । ୨୦୧୯ରେ ରିଜଲାଙ୍କୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ପଚରା ଯାଇଥିଲାଯେ, ଯଦି ଟିମ୍ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ପାକିସ୍ତାନକୁ କିଛି ଉପହାର ଦିଆଯାଏ, ତେବେ କ’ଣ ନେବାକୁ ଚାହିଁବେ ? ରିଜଲା ତତକ୍ଷଣାତ୍କହିଥିଲେ‘ମୁଝେ ବିରାଟ ଦେ ଦୋ’, ‘ପ୍ଲିଜ୍ମୁଝେ ବିରାଟ ଦେ ଦୋ’ । ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ଖୁବ୍ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସି ଯାଇଥିଲେ ।

ସୋସିଅଲ ମିଡିଆରେ ରିଜଲାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗ୍ଯଥେଷ୍ଟ ଅଧିକ । ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ସେ କ୍ରିକେଟ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ପୋଷ୍ଟ ଶେୟାର କରନ୍ତି ।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ରିଜଲା ରିହାନ ପ୍ରଥମ ଥର ଏସିଆ କପ୍୨୦୧୮ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ । ୨୦୧୯ରେ ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମାଞ୍ଚେଷ୍ଟରରେ ହୋଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ୨୦୧୯ ଓ୍ୱର୍ଲଡ କପ୍ସେମି ଫାଇନାଲ ଭାରତ ଏବଂ ନିଉଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳା ଯାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚର ଟିକେଟ୍ରିଜଲା ପ୍ରଥମେ କିଣିଥିଲେ । ସେ ଭାବିଥିଲେ ପାକିସ୍ତାନ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସଫଳ ହେବ ।

ଯଦିଓ ରିଜଲା ପାକିସ୍ତାନର କରାଚୀର ବାସିନ୍ଦା, ତଥାପି ସେ ଦୀର୍ଘ ୧୨ ବର୍ଷ ହେବ ଦୁବାଇରେ ରହୁଛନ୍ତି । ରିଜଲା ରିହାନ ୨୦୧୯ ଓ୍ୱର୍ଲଡ କପରେ ଭାରତକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner