ଭାରତ-ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-୨୦: ଟସ୍ ଜିତି ଭାରତର ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି

1 min read

ଡବ୍ଲିନ: ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଏବେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ଅଛି  । ଆଜି ଘରୋଇ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଭ୍ରମଣକାରୀ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ହେବ  । ଟସ୍ ଜିତି ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି  । ଭାରତୀୟ ସମୟାନୁସାରେ ୯ଟାରେ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେବ  । ଗତ ରବିବାର ହୋଇଥିବା ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଜିତିନେଇଥିଲା  । ଅବଶ୍ୟ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ୨୦ ଓଭର ପରିବର୍ତ୍ତେ ୧୨ ଓଭର ଖେଳ ହୋଇଥିଲା  । ଗତ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ଟସ୍ ଜିତି ବୋଲିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା  । ଏବଂ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଜୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା  । କିନ୍ତୁ ଆଜି ମ୍ୟାଚରେ ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ମସସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛନ୍ତି  । ସେ କହିଛନ୍ତି ଗତ ମ୍ୟାରେ ବର୍ଷା କାରଣରୁ ପିଚ୍ ଧିମା ଥିଲା ଏହି କାରଣରୁ ବୋଲିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲୁ  । କିନ୍ତୁ ଆମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଉ  । ଏହି କାରଣରୁ ଆଜି ବ୍ୟାଟିଂ ନେଇଛୁ  । ଆଶା କରୁଛୁ ଟିମର ୟଙ୍ଗ ଖେଳାଳି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ  ।

ଭାରତୀୟ ଦଳ: ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ଇଶାନ କିଷାନ (ୱିକେଟ ରକ୍ଷକ), ଦୀପକ ହୁଡା, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା (ଅଧିନାୟକ), ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ, ଅକ୍ସର ପଟେଲ, ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର, ହର୍ଶଲ ପଟେଲ, ରବି ବିଶ୍ନୋଇ, ଉମ୍ରନ ମଲ୍ଲିକ  ।

ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଦଳ: ପଲ ଷ୍ଟିରଲିଂ, ଆଣ୍ଡ୍ରିଉ ବାଲବ୍ରାଇନ (ଅଧଇନାୟକ, ଗରେଥ ଡେଲାନି, ହାରି ଟେକ୍ଟର, ଲୋର୍କନ ଟକର (ୱିକେଟ କିପର), ଜର୍ଜ ଡକରେଲ, ମାର୍କ ଅଡେର, ଆଣ୍ଡି ଏମସିବ୍ରାଇନ, କ୍ରେଗ ୟଙ୍ଗ, ଜୋସୁଆ ଲିଟିଲ, କୋନର ଅଲଫ୍ରେଟ  ।

About Post Author

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]