‘ଯଦି ଶାହରୁଖ ଖାନ ବିଜେପିରେ ମିଶନ୍ତି ତେବେ ଡ୍ରଗ୍ସ ହୋଇଯିବ ଚିନି ପାଉଡର’

1 min read

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଛଗନ ଭୁଜବଳ ଶନିବାର ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସବୁ ଚିନି ପାଉଡରରେ ପରିଣତ ହେବ ଭୁଜବଲ ମୁମ୍ବାଇର ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ସେ ଏପରି କହିଛନ୍ତି

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏନସିବିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛି ଏହାପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସରକାରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଏବଂ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବାବ ମଲିକ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ତଦନ୍ତ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ଏନସିପି ନେତା ଖଛଗନ ଭୁଜବଳ କହିଛନ୍ତି, ଗୁଜୁରାଟର ମୁଣ୍ଡ୍ରା ବନ୍ଦରରେ ଜବତ ହୋଇଥିବା ୩୦୦୦କିଲୋଗ୍ରାମ ହେରୋଇନ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏନସିପି ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପଛରେ ପଡିଯାଇଛି

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଶାହାରୁଖ ଖାନ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚିନି ପାଉଡରରେ ପରିଣତ ହେବ ଅକ୍ଟୋବର ୨ରେ କ୍ରୁଜରୁ ଆର୍ଯ୍ୟ ଖାନଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଥିଲା ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ଟ୍ରାଏଲ କୋର୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ୍ ଆର୍ଥର ରୋଡ୍ ଜେଲରେ ରହିଛନ୍ତି

ଏନଜିପିଏସ୍ ଜେଲ୍ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍, ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅରବାଜ୍ ମର୍ଜେଣ୍ଟ ଏବଂ ମୁମୁନ୍ ଧାମଚାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛି ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର କରିବାବେଳେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଦାଲତ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ଚାଟ୍ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ସେ ନିୟମିତ ଭାବରେ ବେଆଇନ ନିଶା କାରବାରରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *