ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇପାରେ

1 min read

ମେଷ : ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲ । ଜୀବନରେ ପ୍ରଗତି କରିବେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି ।

ବୃଷ : ପ୍ରେମରେ ବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉତ୍ତମ । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ବିଦେଶରେ ବିବାହକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ ହେବ ।

ମିଥୁନ : ପରିବାର ସମ୍ୱନ୍ଧିତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ । ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ଭୁଲ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ : ନୂଆ ପ୍ରେମ ସମ୍ୱନ୍ଧ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆଣିଦେବ । କୌଣସି ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଧନ, ଆମଦାନୀକୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ମତାନ୍ତର ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ସିଂହ : ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପ୍ରେମ ହୋଇପାରେ । ଦିନଟି ଉତ୍ସାହପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ । ଭଲପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ମନର କଥା କହିବାର ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ।

କନ୍ୟା : ଦିନଟି ରୋମାଞ୍ଚକର ରହିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଆନନ୍ଦ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ବୈବାହିକ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ ।

ତୁଳା : ବ୍ୟସ୍ତତା କାରଣରୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ । ବୈବାହିକ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କାରଣବଶତଃ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ । ପରସ୍ପର ବୁଝାମଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ । ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ବିଛା : ମନ ଉଦାସ ରହିବା ସହ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ବଢ଼ିବ । ନିଜ ଭିତରେ ଥିବା କ୍ଷମତାର ସଠିକ୍ ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିପାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପତିଙ୍କ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ଧନୁ : ନିଜ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ । ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ବି କରିପାରନ୍ତି । ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆଗକୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ ।

ମକର : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ । ପ୍ରଗତି କରିବାର ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇପାରନ୍ତି । ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଫସିଯିବାର ସମ୍ଭବନା ରହିଛି । ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଭଲ କଟିବ ।

କୁମ୍ଭ : ଧନ ଏବଂ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି । ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆଣିବା ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଉପାୟ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ । ଜାବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମଭରା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ । ପରସ୍ପର ଭିତରେ ଥିବା ତିକ୍ତତା କମ୍ ହେବ ।

ମୀନ : ଅଧିକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସହ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ଉଠିବ । ବନ୍ଧୁତା ବଢ଼ିବ । ବୈବାହିକ ଦମ୍ପତ୍ତି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଧନ ନିବେଶ କରିବା ଆଗରୁ ସଠିକ୍ ତଦାରଖ କରନ୍ତୁ ।

About Post Author

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]