ବେଙ୍ଗଲ ଟି -20 ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ: ଆଉ ୨ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ କରୋନା

1 min read

କୋଲକାତା: ୬ଟି ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ନଭେମ୍ବର ୨୪ରୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଟି-20 ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଖେଳାଳି ମାନେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଥମେ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଇଶ୍ୱରନ୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ଏବେ ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ଚାରି ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବ ବଙ୍ଗଳାର ଅଭିଷେକ ରମଣ ଏବଂ ମୋହନ ବାଗାନର ହ୍ରିତିକ ଚାଟାର୍ଜୀଙ୍କ ସମେତ ତିନିଜଣ କ୍ରିକେଟର ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବେଙ୍ଗଲ ଟି -20 ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପୂର୍ବରୁ କୋଭିଡ -19 ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ।

ରମଣ ଏବଂ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କଲିକତା କଷ୍ଟମର ଦୀପ ଚାଟାର୍ଜୀ ଏବଂ ଦୁର୍ନୀତି ନିବାରଣ ଅଧିକାରୀ ପାର୍ଥ ପ୍ରତୀମ ସେନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

୧୪୨ ଜଣଙ୍କର ହୋଇଥିଲା କୋଭିଡ-୧୯ ଟେଷ୍ଟ-
ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ (କ୍ୟାବ)ର ସୂଚନା କହିଛି ଯେ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ୧୪୨ ଜଣଙ୍କର କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରୁ ଚାରି ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ବାହାରିଥିଲା । ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ କ୍ୟାବର ଡାକ୍ତରୀ ଦଳଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଏହି ଚାରି ଜଣଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଇଶ୍ୱରନ୍ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ।

ତେବେ ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ମୋଟ 33ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ୪୮-୪୮ ଖେଳାଳି ଚୟନ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ମନୋଜ ତିୱାରୀ, ଶ୍ରୀବତ୍ସ ଗୋସ୍ୱାମୀ ଭଳି ବଡବଡ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନାମ ରହିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner