ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୧୨/୧୧/୨୦୧୯) କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା

1 min read

ଆଜି ୨୦୧୯ମସିହା, ନଭେମ୍ବର୧୨ ତାରିଖ, ମଙ୍ଗଳବାର, ସୌରମାସ ତୁଳା ଦିନ ୨୭, ମେଷ ଚନ୍ଦ୍ର, ଦ୍ୱିଜା ନକ୍ଷତ୍ର, ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ତିଥି, ବ୍ୟତିମାତ ଯୋଗ, ବିଷ୍ଟିକରଣ, ଘାତ ବାର-ମକର ରାଶିର, ଘାତ ଚନ୍ଦ୍ର – ମେଷ ରାଶିର

ଅଦ୍ୟ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ରାଜରାଜେଶ୍ୱର ବେଶ, ରାସ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା, କାର୍ତ୍ତିକ ବ୍ରତ ସମାପନ, ଗୁରୁ ନାନକ ଜୟନ୍ତୀ ।

ରାହୁ କାଳ-ଦିବା ୨.୧୭ ମିନିଟ୍ ରୁ ଦିବା ୭.୪୧ମିନିଟ୍

କାଳବେଳା-ଦିବା ଘ ୧୨.୫୪ ମିନିଟ୍ ରୁ ଦିବା ୨.୧୭ ମିନିଟ୍

ଶୁଭବେଳା-ଦିବା ଘ ୮.୪୪ ମିନିଟ୍ ରୁ ଦିବା  ୧୧.୦୮ ମିନିଟ୍

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ- ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବ୍ୟାହତ ହେବ  । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ  । ମାଲିମକଦ୍ଦମାରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ । ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନୀୟ  ।

ବୃଷ- ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ମିତ୍ରଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ । ବକେୟା ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ । ନୂତନ ଯାନବାହାନ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ- ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଗବେଷଣାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ଆକଷ୍ମିକ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବନା ଜାଗ୍ରତ ହେବ ।

କର୍କଟ-ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ହୋଇଯିବ । ପୂର୍ବରୁ କରିଥିବା ଋଣ ଆଜି ପରିଶୋଧ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ  । ତୀର୍ଥ ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହୁଛି ।

ସିଂହ- ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଯୋଗୁଁ ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ କଳହ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଅବସାଦରେ ରହିବେ  । ଅସ୍ଥି ଜନିତ ପୀଡା ଅନୁଭବ କରିବେ  ।

କନ୍ୟା- କୌଣସି କାରଣରୁ ହଠାତ୍ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ଦେଖାଦେବ । ସନ୍ତାନ ହେତୁକ ସୁଖପ୍ରାପ୍ତି  ହେବ । ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ତୁଳା- ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ । ସଭାସମିତି, ରାଜନୀତି, କଳା ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଗୃହକୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା- ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରି କାମ ହାସଲ କରିବେ । ଆକସ୍ମିକ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହୁଛି । ସ୍ୱସାମର୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖା ଦେଇପାରେ ।

ଧନୁ- ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପ୍ରତିଯୋଗୀତାମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବହୁ ଦିନରୁ ଲାଗିଥିବା ବିବାଦମୟ ପରିସ୍ଥିତିର ଅନ୍ତ ଘଟିବ  ।

ମକର – ସନ୍ତାନ ସନ୍ତତିମାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ନଚେତ୍ କ୍ଷତିରେ ପଡିବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତରବରିଆ ଭାବେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

କୁମ୍ଭ- ରାଜ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଧନଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧିରେ ଭରି ଉଠିବ । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇବେ ।

ମୀନ- ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । କପଟି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରକ୍ଷା ନକଲେ ଠକାମୀର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । କାହାରି ପ୍ରଶଂସାରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ  । ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି  । ')}

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner