ୟୁଜର୍ସ ମାଗିଲେ ‘ମୋଦି ଜୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦୋ’

1 min read

ମୋଦି ଜୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦୋ । ରୋଜଗାର ତୋ ଠିକ ହେ । ସୋମବାର ରାତି ୮ ଟା ରେ ହଠାତ ଟ୍ବିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏଭଳି କିଛି ହାଜଟ୍ୟାଗ । ଦିନ ସାରା ରୋଜଗାରକୁ ନେଇ ଟ୍ବିଟରରେ ଝଡ଼ ଉଠିଥିଲା । ମୋଦି ରୋଜଗାର ଦୋ ହାଜଟ୍ୟାଗ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ରାତି ୮ ରେ ହଠାତ ଚେଞ୍ଜ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ । ଆଉ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ହାଜଟ୍ୟାଗ ମୋଦି ଜୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦୋ ।

ପେଟ୍ରୋଲ ଡିଜେଲର ଦର ବୃଦ୍ଧି, କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ, ନୂତନ କୃଷି ଆଇନ ଏବଂ ବେରୋଜଗାରର ମୁଦ୍ଧାକୁ ନେଇ ସାରା ଦିନ ସରକାର ବିରୋଧରେ ଗର୍ଜୁଥିଲା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ । ଅର୍ଥାତ ହାଜଟ୍ୟାଗ ଲଗାଇ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ଲୋକେ । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଫଟୋରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ମେମସ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ତାଛଲ୍ୟ ବି କରୁଥାନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ । ବେରୋଜଗାରୀ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତିକୁ ନେଇ ଟ୍ବିଟରର ଟ୍ରେଣ୍ଡିଙ୍ଗ ଟପ ରେ ରହିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ନିଯୁକ୍ତି ମାଗୁଥିବା ୟୁଜର୍ସ ହଠାତ ମାଗିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋଦି ଜୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦୋ ।

ହରିଶ ମଲ୍ଲିକ ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ମୋଦି ଜୀ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦୋ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ସାମିଲ ହେବା ସହ ମେମସ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ୱା କିୟା ସିନ ହେ । ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି ଦେଶ ସଙ୍କେତ ମେ ହୈ । ଅର୍ଥାତ ଦେଶ ସଙ୍କଟରେ ଅଛି । ସେହିପରି ଅମରେଶ ପୁରୀଙ୍କ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ଫଟୋ ଲଗାଇ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦୋ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଖୁସିର ସହ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ମେମସ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ନିଯୁକ୍ତି ମାଗୁଥିବା ୟୁଜର୍ସ ହଠାତ କାହିଁକି ମୋଦିଙ୍କୁ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାଗିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାହା ବେସ ରୋଚକ ସାଜିଥିଲା ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner