ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ତଦନ୍ତ କିଏ କରିବ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ନା ସିବିଆଇ, ଆସିବ ସ୍ପଷ୍ଟ ଚିତ୍ର

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଇଡି ଏବଂ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି । ସୋମବାର ଦିନ ଇଡି ରିୟା ସମେତ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ । ଆଜି ଏହି ମାମଲା ଶୁଣାଣି ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଆବେଦନ (ବିହାରରୁ ମୁମ୍ବାଇ କେସ ଟ୍ରାନସଫର କରିବା ) ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ । ଏହାଦ୍ୱାରା ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ଯେ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ସିବିଆଇ କରିବ ନା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟ ବିହାର, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିବା ଜବାବ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଣି ହେବ ।

ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଇଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏକ୍ସ ବିଜନେସ୍ ମ୍ୟାନେଜର ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀ ପୁଣି ଥରେ ଇଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସେ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଇଡି ଆଗରେ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କୁ ଇଡି ଅଧିକାରୀମାନେ ଡକାଇଛନ୍ତି। ସୋମବାର ଦିନ ଇଡି ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କୁ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ।

ଇଡି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମାମଲାରେ ରିୟା ଏବଂ ପରିବାରକୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ପରେ ଏବେ ଇଡି ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭଉଣୀକୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ମିତୁ ସିଂହ ଆଜି ଇଡି ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିବେ ।

ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ଇଡିର କଡ଼ା ନଜର

ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ଇଡି କଡ଼ା ନଜର ରହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଡି ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଯାଞ୍ଚ କରିବ। ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଟଙ୍କା ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲାରେ ରିୟା ଏବଂ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ପ୍ରମାଣ ପାଇପାରିବେ । ଏହି ମାମଲାରେ ଇଡି ରିୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦୁଇଥର ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ରିୟାଙ୍କ ନାମରେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତା

୨୦୧୯ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ରିୟାଙ୍କୁ ମେସେଜ୍ କରିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର କଥା କରେଇ ଦେବା କଥା ସେହି ମେସେଜରେ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଚ୍ୟାଟ୍ ନଭେମ୍ବର ୨୯ ତାରିଖ ୨୦୧୯ର ଅଟେ । ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଆପଣ ଜାଣି ସାରିଲେଣି ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତର ବାପା, ତେବେ ଆପଣ କାହିଁକି ମୋର ତାଙ୍କ ସହ କଥା କରେଇ ଦେଉନାହାନ୍ତି । ଯଦି ତୁମେ ତା’ର ଯତ୍ନ ନେଉଛ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ତାର ଚିକିତ୍ସା କରୁଛ, ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଜାଣିବା ମୋର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ । ତେଣୁ କଲ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମୋତେ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ଦିଅନ୍ତୁ ।

ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କୁ ମେସେଜ କରିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବ ବିଜନେସ ମ୍ୟାନେଜର ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମେସେଜ କରିଥିଲେ । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ମୁଁ ଜାଣେ ତୁମେ ସୁଶାନ୍ତର ସମସ୍ତ କାମ ସହିତ ସୁଶାନ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଶୁଣା କର । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେଉଁ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ମତେ ସେ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାର ଅଛି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲି, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ବିବ୍ରତ ଥିଲା । ଏବେ ତୁମେ ଭାବ, ଜଣେ ବାପା ପାଇଁ ଏହା କେତେ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୁମ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ଯଦି ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ କଥା ହେବନାହିଁ, ତେବେ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବି । ବିମାନ ଟିକେଟ ପଠାନ୍ତୁ । ଏହି ବାର୍ତ୍ତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ୨୯ ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୯ରେ ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିଲେ ।

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner