Samsung Galaxy S10 ଫୋନରେ ମିଳୁଛି ବଡ଼ ଡିଲ୍, ସବୁଠୁ କମ୍ ଦାମରେ କିଣନ୍ତୁ ଏହି ଫୋନ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: Samsung Galaxy Smartphones Display ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି Perfermance ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଥିରେ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥାଏ । ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା Samsung Galaxy S10 ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସବୁଠୁ କମ ଦାମରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ Galaxy S10 କିଣିବା ପାଇଁ ମନ ବଳାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ମଉକା । ଶାନଦାର ଡିଲ ଏବଂ ଅଫର୍ସ ସହିତ ଏହି ଫୋନକୁ ୪୭,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ । ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ସାଇଟରେ ଲିମିଟେଡ ଟାଇମ ପାଇଁ ଏହି ଫୋନ ଡିସକାଉଣ୍ଟରେ ମିଳୁଛି ।

ସାମସଙ୍ଗ ପକ୍ଷରୁ ଫୋନର ଦାମ ଅଫିସିଆଲି କମ୍ କରାଯାଇନି କିନ୍ତୁ ସପିଂ ସାଇଟ ଆମାଜନ ଏହି ଫୋନ ଉପରେ ଡିଲ୍ସ ଅଫର କରୁଛି । ଅବଶ୍ୟ ଏହା କୁହାଯାଇନି ଯେ ଏହି ଫୋନକୁ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ପ୍ରାଇସରେ କେବେ ଯାଏ କିଣାଯାଇପାରିବ ଅବା ଅଫର ସରିବାର ଲାଷ୍ଟ ଡେଟ କେବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ୧୨୮ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ ସହ Galaxy S10 ମଡେଲ ତିନୋଟି ଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ ଯାହାକୁ ଗ୍ରାହକ ୪୭,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣିପାରିବେ । Galaxy S10 Lite 512GB ମଡେଲର ଦାମ ମଧ୍ୟ ସମାନ ରହିଛି ।

Samsung Exynos Processer

ଗତ ମାସରେ, ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଫର ସମୟରେ Galaxy S10 ର ୮ ଜିବି ଭାରିଆଣ୍ଟ ୪୯,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଦିଆଯାଉଥିଲା । ତେବେ, ସାମସଙ୍ଗର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଗାଲାକ୍ସି S10 ର ମୂଲ୍ୟ ୫୭,୮୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଖାଉଛି । କମ୍ପାନୀର ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ଡିଭାଇସରେ ୫୫୦ppi ପିକ୍ସେଲ ଡେନସିଟି ସହିତ ୬.୧ଇଞ୍ଚ AMOLED ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ଫୋନ୍ Exynos ୯୮୨୦ ଚିପସେଟ ସହିତ ଆସିଥାଏ ।

ଟ୍ରିପଲ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ

ଫୋନରେ ପାୱାରଫୁଲ ଟ୍ରିପଲ କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ୧୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଟେଲିଫୋଟୋ ଲେନ୍ସ OIS ସପୋର୍ଟ ସହିତ ୧୬ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲଟ୍ରା ୱାଇଡ ଆଙ୍ଗଲ ଲେନ୍ସ ଦିଆଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ୧୨୩ ଡିଗ୍ରୀ ଫିଲ୍ଡ ଅଫ ଭ୍ୟୁ ମିଳିଥାଏ ।  ଫୋନରେ ୧୦ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସେଲ୍ଫି କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ୩,୪୦୦mAhର ବ୍ୟାଟେରୀ ୱାୟରଲେସ ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ସହିତ ମିଳୁଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner