ଆଜି NCBର ଘନଘନ ପ୍ରଶ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ଅଡୁଆ ପ୍ରଥମେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ଡକାଇଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଏଜେନ୍ସି ସହିତ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରିୟା ଡ୍ରଗ୍ ବିବାଦରେ ଫସି ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ରିୟାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ କି ନାହିଁ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ? ସୌଭିକ ପରେ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପରିବାରରେ ଆଉ ଏକ ଗିରଫ ହେବ କି ?

ରିୟାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ କି?

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନସିଆଇର ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାଯାଇଛି ଯେ, ରିୟାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କ୍ରସ ଏଗଜାମିନେସନ ମଧ୍ୟ କରାଯିବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୌଭିକ୍, ଦୀପେଶ ଏବଂ ସାମୁଏଲ୍ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏନସିବି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ , ରିୟା ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ବସି ପଚରାଉଚରାରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଯେ, କିଏ କାହା ବୟାନରେ ଅଟଳ ରହୁଛି ଏବଂ ପରସ୍ପର ସହିତ ବୟାନ ଗୁଡ଼ିକ କେତେ ମେଳ ଖାଉଛି ।

ଦୀପେଶଙ୍କ ବୟାନ ରିୟାଙ୍କ ପୋଲକୁ ଖୋଲି ଦେଇଛି କି?

ରିୟାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ କି ନାହିଁ ତାହା ଏହି କ୍ରସ ଏଗଜାମିନେସନ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବ। ଏହି ସମୟରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଉଛି ଯେହେତୁ ଦୀପେଶ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏନସିବି ମାମଲା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣ ରିୟାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ରଖାଯିବ, ସମାନ ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ, ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯିବ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେତେ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଉଛନ୍ତି, ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner