#MeToo: ଅନୁରାଗଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ, ଲାଇବ୍ରେରୀ ନେଇ ଦେଖାଇଥିଲେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ

1 min read
Payal Ghosh Allegations Against Anurag Kashyap Narrates Full Incident

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡରେ ପଶୁ ପଶୁ ବିବାଦ । ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପିବା ପରେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ ଘୋଷ । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପାୟଲ ଘୋଷ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଅନୁରାଗ ଅଭିଯୋଗ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା କହି ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି । ପାୟଲ ଏହି ମାମଲାରେ କହିଛନ୍ତି- ଅନୁରାଗ ତାଙ୍କୁ ଲାଇବ୍ରେରୀ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇଥିଲେ ।

ପାୟଲ କହିଛନ୍ତି- ଅନୁରାଗ ତାଙ୍କୁ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ଡାକି ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ କିଛି ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇଥିଲେ । #MeToo ମୁଭମେଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ପାୟଲ ନିଜ ଆପତ୍ତି ବଖାଣିଥିଲେ । ତେବେ, ପରେ ସେ ଉକ୍ତ ଟ୍ୱିଟକୁ ଡିଲିଟ୍ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ସେ ପରିବାର ଠାରୁ ସପୋର୍ଟ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ଯାଇ ସେ କୌଣସି ଏଜେନ୍ସି ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିବେ । ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଅନୁରାଗ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ କ୍ଷମା କରିଦେବି ।

Payal Ghosh Allegations Against Anurag Kashyap Narrates Full Incident

ପାୟଲ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଲେଖିଥିଲେ- ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପ ବହୁତ ଖରାପ ଭାବେ ମୋ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇଥିଲେ । ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଦୟାକରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଦେଶକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ ଏହି କ୍ରିଏଟିଭ୍ ମଣିଷ ପଛରେ ରାକ୍ଷସ ଛୁପି ରହିଛି । ମୋତେ ଜଣା ଅଛି ଏହାପରେ ମୋତେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚିବ । ମୋ ସୁରକ୍ଷା ବିପଦରେ ଅଛି, ଦୟାକରି ସହାୟତା କରନ୍ତୁ । ପାୟଲଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପରି ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

Payal Ghosh Allegations Against Anurag Kashyap Narrates Full Incident
Taapsee Pannu With Anurag Kashyap

ଅନୁରାଗଙ୍କ ଜବାବ

ଅନ୍ୟପଟେ ପାୟଲଙ୍କ ଅଭିଯୋଗର ଜବାବ ଦେଇ ଅନୁରାଗ ଲେଖିଥିଲେ- କଣ କଥା, ମୋତେ ଚୁପ୍ କରାଇବାକୁ ଏତେ ସମୟ ଚେଷ୍ଟା କଲ । ମୋତେ ଚୁପ୍ କରାଇବାକୁ ଏତେ ମିଛ କହିଲ । ନିଜେ ନାରୀ ହୋଇ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନାରୀକୁ ଟାଣିଲ । ମାଡ୍ୟାମ ଟିକିଏ ତ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ଆପଣ ଯାହା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସବୁ ମିଥ୍ୟା ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner