ବିଜେପି ନେତାଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼: ହସ୍ପିଟାଲରେ ମୃତ ଘୋଷଣା କଲେ ଡାକ୍ତର

1 min read
Spread the love

ପାଟଣା: ଦାନାପୁରରେ ଦୁଇ ମୋଟରସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବିଜେପି ନେତା ତଥା ପିଏସିଏସ୍‌ ସଭାପତି କବିନ୍ଦ୍ର ଯାଦବଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ସେ ଦାନାପୁର ବିଧାୟକ ଆଶା ସିହ୍ନାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ । ଆହତ କବିନ୍ଦ୍ର ଯାଦବଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା, ହେଲେ ଡାକ୍ତରମାନେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଶାହାପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଶିୱାଲା ଠାରେ ସାରାରି ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ କବିନ୍ଦ୍ର ଯାଦବଙ୍କୁ ଦୁଇ ମୋଟରସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । କବିନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଶରୀରରେ ପାଞ୍ଚଟି ଗୁଳି ବାଜିଛି । ଏଣୁ ସେ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ । ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏକ ଘରୋଇ ନର୍ସିଂହୋମକୁ ନିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

पटना में दिनदहाड़े पैक्स अध्यक्ष को गोलियों से भूना, हथियार लहराते अपराधी फरार

ଗୁଳି ମାରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

୨ଜଣ ଅପରାଧୀମାନେ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଆସି ଗୁଳି ଚଳାଇବା ପରେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ତେବେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରୋଧ ରହିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଲୋକମାନେ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପାଟଣା ୱେଷ୍ଟର ସିଟି ଏସପି ଅଶୋକ ମିଶ୍ର ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, କବିନ୍ଦ୍ର ଯାଦବଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚଟି ଗୁଳି ମିଳିଥିଲା। ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଖୋଜୁଛି। ଯଦିଓ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ କ’ଣ, ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର | ବର୍ତ୍ତମାନ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner