ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମା କହିଲା, ସେମାନେ ମୋ ପାଇଁ କଣ୍ଟା ନେଇ ଆସିଥିଲେ

1 min read
Paranormal expert said what he talked to Sushant Singh Rajput's spirit
Spread the love

ମୁମ୍ବାଇ: ଆତ୍ମା ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ପାରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମା ସହ କଥା ହୋଇଥିବା ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅନୁସାରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାର ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମା ସହ କଥା ହେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ଷ୍ଟିଭ୍ ହଫ । ଷ୍ଟିଭ୍ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପରେ ଏବେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି । ଷ୍ଟିଭ୍ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷାକରି ଆତ୍ମା ସହ ଦୁଇ ଥର ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ । ଷ୍ଟିଭ୍ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ନେଇ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସେ ନିଜ ଇମୋସନ୍ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ ବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ସେ କଣ ଚାହାନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଉତ୍ତରରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କଥାକଥିତ ଆତ୍ମା କହିଥିଲା ମୁଁ କେବଳ ଭଲ ପାଇବା ଚାହେଁ  । ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବ ରାତ୍ରିରେ କଣ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତରରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମା କହିଥିଲା- ବଡ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବଡଧରଣର ଯୁକ୍ତି ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଷ୍ଟିଭ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ, କେହି ତାଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ କି? ଏନେଇ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମା କହିଥିଲା ସେମାନେ କଣ୍ଟା ନେଇ ଆସିଥିଲେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସେ ୨ଟି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଛନ୍ତି ।

ଜୁନ୍ ମାସ ୧୪ ତାରିଖ ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ସହଜରେ କେହି ଗ୍ରହଣ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ବି-ଟାଉନରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଏତେ କମ୍ ବୟସରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ବାଟ ବାଛିଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ବାପା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଖୋଜୁଛନ୍ତି । ଛୋଟ ପରଦାରୁ ଅଭିନୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ସୁଶାନ୍ତ ବଡ଼ ପରଦାରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଫିଲ୍ମ ଏମ୍.ଏସ୍. ଧୋନି- ଦି ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ ଖୁବ୍ ଧମାଲ କରିଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଅନେକ ତାରକା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner