ତେଲେଙ୍ଗାନା ଏନକାଉଣ୍ଟର ପରେ ବିଜେପି ସାଂସଦ କହିଲେ ଏମିତି କଥା

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଡାକ୍ତରାଣୀ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କର ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ସାରା ଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର । ସମସ୍ତେ ବୟାନ୍ ବାଜି କରୁଛନ୍ତି । କିଏ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ତ ଆଉ କିଏ ଏହାକୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଛି । କେହି କେହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେଣି ଏନକାଉଣ୍ଟରକୁ ନେଇ । ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଫୁଲ ବର୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ଲୋକେ । ଏବେ ବିଜେପିର ସାଂସଦ ମାନେକା ଗାନ୍ଧି ତାଙ୍କ ବୟାନ୍ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ।

ରାସ୍ତାରେ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କର ସ୍କୁଟି ଖରାପ ହେଲା, ଭଉଣୀଙ୍କୁ କଲ୍ ପରେ ଫୋନ୍ ସ୍ୱିଚ୍ ଅଫ୍ । ସକାଳେ ମିଳିଲା ଅଧାଜଳା ମୃତଦେହ

ମାନେକା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯାହାବି ହୋଇଛି ବହୁତ ଭୟାନକ ହୋଇଛି । ତୁମେ ଆଇନକୁ କେବେ ନିଜ ହାତକୁ ନେଇପାରିବ ନାହିଁ । ସେମାନେ ଯାହାବି ହେଲେ ଫାଶୀ ପାଇଥାନ୍ତେ । ଉପଯୁକ୍ତ ବିଚାର ପୂର୍ବରୁ ଯଦି ସେମାନଙ୍କୁ ମାରିଦିଆଯିବ ତେବେ କୋର୍ଟ, ପୋଲିସ ଓ ନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା କଣ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ମାନେକା ।

ମାନେକା ଗାନ୍ଧି, ପୂର୍ବତନ ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ

ରାସ୍ତାରେ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କର ସ୍କୁଟି ଖରାପ ହେଲା, ଭଉଣୀଙ୍କୁ କଲ୍ ପରେ ଫୋନ୍ ସ୍ୱିଚ୍ ଅଫ୍ । ସକାଳେ ମିଳିଲା ଅଧାଜଳା ମୃତଦେହ

ସଂସଦ ପରିସରରେ ସାମ୍ୱାଦିକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ କିଛି ଏଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ମାନେକା ଗାନ୍ଧି ।

ରାସ୍ତାରେ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କର ସ୍କୁଟି ଖରାପ ହେଲା, ଭଉଣୀଙ୍କୁ କଲ୍ ପରେ ଫୋନ୍ ସ୍ୱିଚ୍ ଅଫ୍ । ସକାଳେ ମିଳିଲା ଅଧାଜଳା ମୃତଦେହ

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner