ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ଅସଦ-ଜୋୟା

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଜି ହେଉଛି ଟେଲି ଦୁନିଆର ହାଣ୍ଡସମ ହଙ୍କ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ହାପି ବର୍ଥ ଡେ’। ଅନେକ ଦିନ ହେଲାଣି କରଣ ପରଦାରୁ ଦୂରେଇ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ବହୁଦିନ ହେଲାଣି ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହିଁ ବସିଛନ୍ତି । ଆଉ ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆମ ପାଖରେ ଅଛି ଏକ ଖୁସି ଖବର । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କରଣ ଫେରୁଛନ୍ତି ନିଜର ସୁପରହିଟ୍ ସିରିଏଲ କୁବୁଲ୍ ହେର ସିକ୍ୱେଲ ସହ। ପୁଣିଥରେ ଦର୍ଶକ ପରଦାରେ ଦେଖିବେ ସୁପରହିଟ୍ ଯୋଡ଼ି ଅସଦ-ଜୋୟାଙ୍କ ସିଜଲିଂ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Surbhi Jyoti (@surbhijyoti)

ଆଜି କରଣ ସେଲେବ୍ରେଟ କରୁଛନ୍ତି ନିଜର 39th ବର୍ଥ ଡେ । କରଣ  ନିଜ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଅପେକ୍ଷା ନିଜ ପର୍ସନଲ ଲାଇଫ୍ ବା ଲଭ ଲାଇଫକୁ ନେଇ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି ବଲିଉଡର ସୁପର ହଟ୍ ଦିଭା ବିପାଶାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କରଣଙ୍କ ରହିଛି ବହୁତ ଅଫେୟର୍। ବିପାଶା ହେଉଛନ୍ତି କରଣଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୨୦୦୮ରେ କରଣ ଶ୍ରଦ୍ଧା ନିଗମଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କୁହାଯାଏ ଯେ ଶର୍ଦ୍ଧା କରଣଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଏକ ଅଫେୟାର୍ ବିଷୟରେ ଜାଣିଦେଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ରିଆଲିଟି ଶୋ ଝରକ ଦିଖଲାଜାର କୋରିଓଗ୍ରାଫର ନିକୋଲଙ୍କ ସହ କରଣଙ୍କ ଅଫେୟର୍ ଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା।  ୨୦୦୯ରେ ଉଭୟ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଏହାପରେ ୨୦୧୨ କରଣ ତାଙ୍କ କୋଷ୍ଟାର୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନିଫର ୱିଙ୍ଗେଟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସିରିଏଲ ‘ଦିଲ ମିଲ୍ ଗେୟ’ର ସେଟରେ ଭଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ମନ ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ ଏମାନଙ୍କ ବାହାଘର ବି ବେଶିଦିନ ଚାଲିପାରିଲାନି । ମାତ୍ର ୨ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୪ରେ ଏମାନଙ୍କ ହୋଇଗଲା ତଲାକ। ଏହାପରେ କରଣ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ କରିଥିଲେ ଏଣ୍ଟ୍ରି। ହରର୍ ଫିଲମ ‘ଅଲୋନ୍’ରୁ ବଲିଉଡ୍ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ କରନ୍। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ କୋଷ୍ଟାର ଥିଲେ ବୋଲ୍ଡ ଆଣ୍ଡ ସେକ୍ସି ବିପାଶା ବସୁ। ବିପାଶା ବି ସେତେବେଳେ ଥିଲେ ସିଙ୍ଗଲ୍। ଏହି ଫିଲ୍ମର ସେଟରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ମନଦେଇ ବସିଥିଲେ । ବର୍ଷେ ଡେଟ୍ କରିବା ପରେ ୨୦୧୬ରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ।  ଆଉ ଆଜି କରଣ ପତ୍ନୀ ବିପାଶାଙ୍କ ସହ ସେଲେବ୍ରେଟ କରୁଛନ୍ତି ନିଜର ହାପି ବର୍ଥ ଡେ।

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner