ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିଲେ ମିଳିବ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ଲାଗି ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟ୍ Flipkart ଆଣୁଛି ଧମାକାଦାର ଅଫର୍ । ଏହି ଅଫର ଜାନୁଆରି ୧୭ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ୟୁଜର୍ସ ମାନେ ଏହି ନୂଆ ଅଫରରେ କମ୍ ଦାମରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିପାରିବେ। ଆଉ ଏଥିପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ନୂଆ ଓ ଭିନ୍ନ ସ୍ମାର୍ଟପ୍ୟାକ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଆଣିଛି । ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଉପରେ ଏହା ୧୨ ମାସ କିମ୍ବା ୧୮ ମାସ ପରେ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ସହ ମନି ବ୍ୟାକ୍ ଅଫର କରୁଛି ।

ଯଦି କେହି ଗ୍ରାହକ ୧୨ ମାସ କିମ୍ବା ୧୮ ମାସର ସ୍ମାର୍ଟପ୍ୟାକ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ନେଉଛନ୍ତି ତାହେଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆପ୍ ଜରିଆରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିବା ଉପରେ ୬୦ରୁ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ମନି-ବ୍ୟାକର ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦିଆଯିବ। ଆଉ ନୂଆ ଫୋନ୍ କିଣିବା ପରେ ଯଦି ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନଆସେ ତାହେଲେ ସେମାନେ ପୂରା ପଇସା ଫେରସ୍ତ ପାଇବା ସହ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଫେରାଇ ପାରିବେ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୟୁଜର୍ସ ମାନେ କିଭଳି ସ୍ମାର୍ଟପ୍ୟାକ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନର ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ।

ଏଥିପାଇଁ ୟୁଜର୍ସ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ମାର୍ଟପ୍ୟାକ୍ ଦାମ୍ ତଥା ସ୍ମାର୍ଟପ୍ୟାକ୍ ପାଇଁ ଏକ ଫିକ୍ସ ଆକାଉଣ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଯାହା ପରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ । ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ସ୍ମାର୍ଟପ୍ୟାକ୍ ଅଧୀନରେ ଗୋଲ୍ଡ, ସିଲଭର, ବ୍ରୋଞ୍ଜ ପ୍ଲାନ୍ସ  ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି । ଯାହାର ଦାମ୍ ୩୯୯ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ।

ଏହି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସହିତ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କୁ onyLIV, Zee5 Preimum, Voot Select, Zomato Proର ଆସେସ୍ ବି ଦିଆଯାଉଛି । ଆଉ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ସ୍ମାର୍ଟପ୍ୟାକ୍ ଗୋଲ୍ଡ ପ୍ଲାନ୍ ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତର ମନି ବ୍ୟାକ୍ ମିଳିବ । ସେହିପରି ସିଲଭର ପ୍ୟାକରେ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ଏବଂ ବ୍ରୋଞ୍ଜ୍ ପ୍ୟାକରେ ୬୦ ପ୍ରତିଶତ ମନି ବ୍ୟାକ୍ ଦିଆଯିବ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner