ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ: ସର୍ବାଧିକ ସଂକ୍ରମିତ ଅନୁଗୁଳରୁ ଚିହ୍ନଟ

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ । ପୁଣି ୬ଶହ ତଳକୁ ଖସିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ । ଶନିବାର ଦିନ ୨୮ଟି ଜିଲ୍ଲା ଓ ଷ୍ଟେଟପୁଲରୁ ସମୁଦାୟ ୫୫୦ କେରାନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଗତକାଲି ମଧ୍ୟ ୫୯୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ । ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସମୁଦାୟ ୫୫୦ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ୩୧୭ ସଂକ୍ରମିତ ଓ ୨୩୩ଟି ସ୍ଥାନୀୟ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଦିନକରେ ୧୨ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ଶନିବାର ଦିନ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସର୍ବାଧିକ ଅନୁଗୁଳରୁ ୫୩, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ୪୯, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ୪୭, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୪୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ୨୧, ବରଗଡରୁ ୨୫, ଭଦ୍ରକରୁ ୫, ବଲାଙ୍ଗୀରରୁ ୨୧, ବୌଦ୍ଧରୁ ୨, କଟକରୁ ୩୫, ଦେଓଗଡ଼ରୁ ୭, ଢେଙ୍କାନାଲରୁ ୫, ଗଞ୍ଜାମରୁ ୪, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୧୯, ଯାଜପୁରରୁ ୧୯, ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୨୫, କାଲାହାଣ୍ଡିରୁ ୧୯, କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୧୬, କେଉଁଝରରୁ ୧୩, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ୪୯, କୋରାପୁଟରୁ ୨, ମାଲକାନଗିରିରୁ ୩, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୪୦, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୮, ନୟାଗଡ଼ରୁ ୨, ନୁଆପଡାରୁ ୩୧, ପୁରୀରୁ ୨୬, ରାୟାଗଡାରୁ ୨, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୩୭, ସୋନେପୁରରୁ ୩, ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ ୪୭ ଷ୍ଟେଟପୁଲରୁ ୧୧ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ରାଜ୍ୟରେ ସମୁଦାୟ ୩ଲକ୍ଷ ୧୭ହଜାର ୭୮୯ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୭୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ତେବେ ରାଜ୍ୟରେ ସମୁଦାୟ ୩ଲକ୍ଷ ୯ହଜାର ୭୪୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଏବଂ ୬ହଜାର ୨୫୯ ସଂକ୍ରିୟ ମାମଲା ରହିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner