କଲିକତାକୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲାଣ ହେଉଥିଲା ଗୋରୁ, ବଜରଙ୍ଗଦଳ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କଲା

1 min read

ଭଦ୍ରକ: ବେଆଇନ ଭାବେ ବାହାରକୁ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନ ଜବତ। ପିକଅପ ଭ୍ୟାନ ରେ ଥିବା ୨୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁ ଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଭଦ୍ରକ ଟାଉନ ପୋଲିସ କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଲେ ବଜରଙ୍ଗ କର୍ମୀ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଭଦ୍ରକ ରୁ ଏକ ପିକଅପ ଯୋଗେ ୨୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କରାଯାଇ ବେଆଇନ ଭାବେ ବାହାରକୁ ଚାଲାଣ କରାଯାଉଥିଲା।

ଏନେଇ ବଜରଙ୍ଗଦଳ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେସନ ଛକ ନିକଟରେ ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଟିକୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା। ପରେ ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଟିକୁ ଭଦ୍ରକ ଟାଉନ ପୋଲିସ କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି ବଜରଙ୍ଗ କର୍ମୀ। ବେଆଇନ ଗୋ ଚାଲାଣ କୁ ନେଇ ଭଦ୍ରକ ରେ ବାରମ୍ବାର କୌଣସି ନା କୌଣସି ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ ଘଟୁଛି।

କିନ୍ତୁ ଗୋ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ଖବର ବାହାର ଲୋକ ଜାଣୁଥିବା ବେଳେ, ପୋଲିସ ପାଖରେ ଖବର କିପରି ପହଞ୍ଚି ପାରୁନି। କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଲେ, ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଉଛି। ପୋଲିସ ର ଏଭଳି ନିଷ୍କ୍ରିୟତା ଯୋଗୁଁ ଭଦ୍ରକ ରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଗୋରୁ ବାହାରକୁ ଚାଲାଣ ହେଉଛି।  ଜବତ ହୋଇଥିବା  ଗୋରୁ ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନ ଟି  ଭଦ୍ରକ ରୁ କୋଲକାତା ନେଇ ଯାଉଥିବା ସୂଚନା

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner