ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁର କରୋନା ପଜିଟିଭ

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍  ଚୁହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅର୍ଜୁନ କପୁର ତାଙ୍କର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି । ଅର୍ଜୁନ କପୁର ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

View this post on Instagram

🙏🏽

A post shared by Arjun Kapoor (@arjunkapoor) on

ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୋର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ମୋର ଦାୟିତ୍ୱ ଅଟେ ଯେ ମୋର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ପଜିଟିଭ ଆସିଛି । ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଏବଂ ମୋର ଶରୀର କରୋନାର କୌଣସି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଦେଇନାହିଁ । ମୁଁ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ପ୍ରଶାସନର ପରାମର୍ଶ ଅନୁଯାୟୀ ନିଜକୁ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖିଛି । ଆପଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଗୁଆ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଉଥିବି । ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ସମୟ ନଥିଲା, ଅସାଧାରଣ ସମୟ ଆସିଛି । ମୋର ବିଶ୍ୱାସ ଯେ ସମଗ୍ର ମାନବିକତା ଯୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ିବେ ଏବଂ ଯୁଦ୍ଧରେ ଜିତିବେ ।

ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ପୋଷ୍ଟ

ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ ଯେପରି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି  । ଭାରତରେ ପ୍ରତିଦିନ ୮୦,୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ କରୋନାକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ କରୋନାର କାୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ତାରକା କୋଭିଡ ୯ ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ତାଲିକାରେ ଏକ ନୂତନ ନାମ ଯୋଡା ଯାଇଛି   ଏହା ହେଉଛି ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ନାମ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner