ବଲିଉଡ୍ ମାଫିଆଙ୍କ ଚାପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି ଠାକ୍‌ରେ: ସୁଶୀଲ ମୋଦି

1 min read
Spread the love

ପାଟଣା: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସୁଶୀଲ ମୋଦିଙ୍କ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ । ବଲିଉଡ୍ ମାଫିଆଙ୍କ ଚାପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦାୟୀ ଲୋକଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ବିହାର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶୀଲ ମୋଦି । ସେ ଆହୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରାଜପୁତଙ୍କ ଲିଭ୍‌-ଇନ୍-ପାର୍ଟନର ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ୱାଇ ପୋଲିସ ସହଯୋଗ କରୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସୁଶୀଲ ମୋଦି ।

            କଂଗ୍ରେସ ପୃଷ୍ଠପୋଷକତାରେ ଥିବା ବଲିଉଡ୍ ମାଫିଆଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକ୍‌ରେ ଚାପରେ ଅଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଦାୟୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ବିହାର କଂଗ୍ରେସ କିପରି ଲୋକଙ୍କୁ ମୁହଁ ଦେଖାଇବ ବୋଲି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି ମୋଦି । ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷରେ ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେବାର ଅଛି । ବିହାରରେ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ବିରୋଧୀ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିବାରୁ ମୋଦୀଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ ।

Uddhav Thackeray - Coronavirus pandemic: Leaders don face-covering ...

ଅପରପକ୍ଷରେ ସୁଶୀଲ ମୋଦିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗର ଜବାବ ରଖିଛନ୍ତି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକ୍‌ରେ । ସେ ମୁମ୍ୱାଇ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଠିକ୍ ଦର୍ଶାଇବା ସହ ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ  ମାମଲାରେ କାହା ପାଖରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ପ୍ରମାଣ ଥିଲେ ଆଗକୁ ଆସି ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି ଠାକ୍‌ରେ  ।  ଏଥିସହିତ ଏହି ମାମଲାକୁ ବିହାର ଓ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରମଧ୍ୟରେ ବିବାଦର କାରଣ ନ କରିବାକୁ  ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ବିରାଟ କୋହଲୀ ଓ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କ ନାଁରେ ମକଦ୍ଦମା ଚଳାଇବାକୁ ଆବେଦନ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner