Amazon Sale: ଏହି LG ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ସହ ପାଆନ୍ତୁ ବର୍ଷେ ଯାଏଁ ମାଗଣା Amazon Prime Membership

1 min read

Amazon Great Republic Day Sale: ଇ-କମର୍ସ ସାଇଟ ଆମାଜନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଗ୍ରେଟ ରିପବ୍ଲିକ ଡେ ସେଲ । ଏହି ସେଲରେ ନାମିଦାମି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଗୁଡ଼ିକୁ ଖୁବ କମ ଦାମରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଛି ।  ଆମାଜନ ସେଲରେ ଓପୋ, ଭିଭୋ, ସ୍ୟାମସଙ୍ଗ, ରିୟଲମି, ସିଓମୀ, ଆପଲ ଏବଂ ଏଲଜି ଭଳି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଗୁଡ଼ିକୁ ଖୁବ ଶସ୍ତାରେ କିଣିବାର ଏହା ହେଉଛି ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ । ତେବେ ଏହି ସେଲରେ ସବୁଠୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ଦେଉଛି LG W30 Pro ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ।

ଆମାଜନ ସେଲରେ ଏହି LG ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ୪ ଜିବି ରାମ ଏବଂ ୬୪ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ ଭାରିଏଣ୍ଟକୁ ୧୨,୩୫୦ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଛି । ଯାହାର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରାଇସ ହେଉଛି ୧୪,୯୯୯ ଟଙ୍କା । ଏହାର ଅର୍ଥ ଏହି ଫୋନକୁ ପ୍ରକୃତ ଦାମ ଠାରୁ ୨,୬୪୯ ଟଙ୍କା ଶସ୍ତାରେ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଉଛି । ଯଦି ଆପଣ  ଅତିରିକ୍ତ ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏସବିଆଇ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଲ୍ ପେମେଣ୍ଟ ଉପରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ପୁରୁଣା ଫୋନକୁ ଫେରାଇବା ପାଇଁ ୧୧,୧୫୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ Exchange Discount ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି ।

LG ଫୋନ ସହ ମାଗଣାରେ ମିଳିବ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ

ଆମାଜନ ସେଲ ସମୟରେ LG W30 Pro ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କିଣିବା ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହକଙ୍କୁ ଏକ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ଫ୍ରି ଆମାଜନ ମେମ୍ବରସିପ୍ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଉଛି । ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମର ଫ୍ରି ଟ୍ରାୟଲକୁ ପୂର୍ବରୁ ନେଇସାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଫରକୁ ଆପଣ ଭରପୂର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଯେ, ପୂର୍ବରୁ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରସିପ ନେଇସାରିଥିବା ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ ନାହିଁ । ଏଭଳି ସ୍ଥଳେ ଆପଣ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଆକାଉଣ୍ଟ କରି ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ ।

ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ସବସ୍କ୍ରିପସନ ପ୍ରାଇସ: ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମର Monthly Subscription ପାଇଁ ୧୨୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ବାର୍ଷିକ ୯୯୯ଟ ଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ । କିନ୍ତୁ LG ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ କିଣିବା ଦ୍ୱାରା ଏକ ବର୍ଷ ଯାଏ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମର ଫ୍ରି Access ଦିଆଯାଉଛି । ଅର୍ଥାତ ଏହି ମୋବାଇଲ ଫୋନକୁ କିଣଇବା ଦ୍ୱାରା ୯୯୯ ଟଙ୍କାର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ ଗ୍ରାହକ ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା LG W30 Pro ରପ କଣ ରହିଛି ସ୍ପେଶିଫିକେସନ

ଡିସପ୍ଲେ ଏବଂ ସଫ୍ଟୱେୟାର: ଡୁଆଲ ସିମ ଯୁକ୍ତ LG W30 Pro ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ରହିଛି ୬.୨୧ ଇଞ୍ଚ ଏଚଡି ପ୍ଲସ ଡିସପ୍ଲେ  । ଏହାର Accept Ratio ୧୮: ୫: ୯ ରହିଥିବା ବେଳେ ଏହି LG ଫୋନ ଆଣ୍ଡରଏଡ ୯ ପାଏରେ କାମ କରିଥାଏ ।

ରାମ, ଷ୍ଟୋରେଜ ଏବଂ ପ୍ରୋସେସର: ସ୍ପିଡ ଏବଂ ମଲ୍ଟି ଟାସକିଂ ପାଇଁ  Snapdragon ୬୩୨  Altra Core Processer ସହିତ ଏହି ଫୋନରେ ରହିଛି ୪ ଜିବି ରାମ ଏବଂ ୬୪ ଜିବି ଇଣ୍ଟରନାଲ ଷ୍ଟୋରେଜ । ଷ୍ଟୋରେଜକୁ ମାଇକ୍ରୋ ଏସଡି କାର୍ଡ ସାହାଯ୍ୟରେ ୫୧୨ ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ ।

କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ: ଫୋନର ବ୍ୟାକ୍ କ୍ୟାମେରାରେ ତିନୋଟି ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି । ୧୩ ମେଗାପିକସେଲ ପ୍ରାଇମେରୀ କ୍ୟାମେରା ସେନସର ସହିତ ୮ ମେଗାପିକ୍ସେଲ Wide Angle Camera  ଏବଂ ୫ ମେଗାପିକ୍ସେଲ Depth Camera Censer ଦିଆଯାଇଛି । ଏହା ସହ ଫୋନରେ Selfie  ପାଇଁ ୧୬ ମେଗାପିକ୍ସେଲ Front Camera Censer ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ କରାଯାଇଛି ।

କନେକ୍ଟିଭିଟି: LG W30 Pro ଫୋନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ Dual-band Wi-Fi, 4G VoLTE, ଜିପିଏସ ବ୍ୟତୀତ Bluetooth Support ମିଳିଛି । ସ୍କ୍ୟୁରିଟି ପାଇଁ ଫୋନର ପଛପଟେ Fingerprint Censer ଦିଆଯାଇଛି ।ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତା ଓ ଓଜନ: ଫୋନରେ ୪,୦୦୦ MAH ର ବ୍ୟାଟେରୀ ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ଏହାର ଓଜନ ୧୭୨.୭ ଗ୍ରାମ ରହିଛି ।

ତେବେ ଆପଣ ଯଦି କମ ଦାମରେ ଶାନଦାର ଫିଚର ଥିବା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଦମଦାର ଅଫରକୁ ଜମାବି ହାତଛଡ଼ା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner