ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ଲୁଟ୍: ଚଳନ୍ତା ଗାଡ଼ିରେ ବସିଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ଝାମ୍ପିନେଲେ ସୁନା ଚେନ୍

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଳା ପଲସର ଲୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କ । ଚଳନ୍ତା ସ୍କୁଟିରୁ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ୍ । ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଲାଇଭ୍‌ ଲୁଟ୍‌ର ଦୃଶ୍ୟ । ମୁଖାପିନ୍ଧା ୨ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବାଇକରେ ଆସି ମହିଳାଙ୍କୁ ଠେଲିଦେବା ସହ ତାଙ୍କଠାରୁ ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟ୍ ବେଳେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ସ୍କୁଟିରୁ ପଡ଼ିଯାଇ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭୁବନେଶ୍ବର ଉପକଣ୍ଠ ପାତ୍ରପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି । ମହିଳା ଜଣକ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ଲକ୍‌ଡାଉନ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ଯାତାୟାତ ଏବଂ ଲୁଟ୍ ପରେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ କଟକଣାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ସେମାନେ କିଭଳି କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଘର ବାହାରକୁ ବାହାରିଲେ ଓ କାହିଁକି ବାହାରିଲେ । ବିଶେଷକରି ଲୁଟେରାମାନେ କିଭଳି ପୋଲିସର କଡ଼ା ପଇଁତରାକୁ ଫାଙ୍କି ଲୁଟ୍ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଏବେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ । ତେବେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ରାଜଧାନୀରେ ଚୋର ଓ ଲୁଟେରା ଅଧିକ ସଂଖ୍ୟାରେ ମାତିଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠର କିଛି ଅଞ୍ଚଳରେ ଚୋରମାନେ ଲୁଟ୍ କରୁଥିବାର ନଜିର ରହିଛି ।

ଚଳନ୍ତା ଗଡ଼ିରେ ଆସି ଝାମ୍ପି ନେଲେ

#ଚଳନ୍ତା_ଗାଡ଼ିରେ_ଆସି_ଝାମ୍ପି_ନେଲେ #ଚେନ୍‌_ଲୁଟିଲେ_ଲୁଟେରା ରାଜଧାନୀରେ କଳା ପଲସର ଲୁଟେରାଙ୍କ ରାଜ୍ । ଚଳନ୍ତା ଗାଡ଼ିରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ଲୁଟ୍ । ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଲାଇଭ ଲୁଟର ଦୃଶ୍ୟ । ମୁଖାପିନ୍ଧା ୨ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବାଇକରେ ଆସି ମହିଳାଙ୍କୁ ଠେଲିଦେବା ସହ ତାଙ୍କଠାରୁ ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟ୍ କଲା ବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ସ୍କୁଟିରୁ ପଡ଼ିଯାଇ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭୁବନେଶ୍ବର ଉପକଣ୍ଠ ପାତ୍ରପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି । ମହିଳା ଜଣକ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । #NandighoshaTV #LiveLoot #Odisha

Nandighosha TV यांनी वर पोस्ट केले शनिवार, १८ जुलै, २०२०

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *