ଦୁଷ୍କର୍ମ ପାଇଁ ମଦରେ ଗାଧୋଇଥିଲେ, ଏବେ ଛୁରାମାଡ଼ କଲେ…

1 min read
Baripada Police Arrested Two On Gang Rape Case

କାନପୁର: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରୁ ଆସିଛି ଏକ ଅଜବ ମାମଲା । ଯେଉଁଠି ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ଉଦଭ୍ରାନ୍ତ ଯୁବକ ଜଣେ ୧୫ ବର୍ଷିଅ ନାବାଳିକା ସହ ଏମିତି କାଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଥାକୁ ନୁଆଇଁଦେବ । ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ଚକ୍କରରେ ଯୁବକମାନେ ପ୍ରଥମେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କୁ ମଦରେ ଗାଧୋଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ପୋଲିସରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏଯାଏଁ କାହାରିକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଶନିବାର ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଛୁରିରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଛି ।

Rape Attempt Victim Attacked Stabbed With Knife Kanpur UP

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ- ତାଙ୍କ ଆଈଙ୍କୁ ଚା ଦେବାକୁ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶନି ୪ରୁ ୫ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଆସିଥିଲା । ସମସ୍ତେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ଚିହ୍ନ ପାରିନଥିଲି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ଛୁରିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ମୁଁ ହାତ ଆଗକୁ କରିବାରୁ ହାତରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଆଈ ଆସି ଚିତ୍କାର କରିବାରୁ ସେଠାରୁ ସେମାନେ ପଳାଇଥିଲେ ।

Rape Attempt Victim Attacked Stabbed With Knife Kanpur UP

ଏନେଇ ଆଈ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ନେଇ ଥାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସା କଥା କହିବାରୁ ପୋଲିସ୍ ପାଟି କରିଥିଲା । ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ହାତକୁ ଭିଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରୁନଥିବାରୁ ଝିଅଟିର ଜୀବନ ବିପଦରେ ଥିବା ଆଈ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

Rape Attempt Victim Attacked Stabbed With Knife Kanpur UP

ତେବେ, ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନାହିଁ । ଏପରିକି ପକ୍ସୋ ଆକ୍ଟରେ କାହିଁକି ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଧରାଯାଉନାହିଁ । ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯିବା ପରେ ପୋଲିସ୍ ଚୁପ୍ ବସିଥିବାରୁ ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *