ବୁଧବାର କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି…

1 min read

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମୁଦାୟ ୧୨ ରାଶିର ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶି ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ଚଳନରେ ରାଶିଫଳ ଆକଳନ କରାଯାଏ । ଆଜି ବୁଧବାର ହୋଇଥିବାରୁ ଏହିଦିନ ଲୋକେ ଭଗବାନ ଗଣେଷଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି ତେଣୁ ଏହି ଦିନଟିକୁ ଗଣେଷ ଭଗବାନଙ୍କୁ ସମର୍ପି ଦିଆଯାଏ ।
ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଆତ୍ମସଂଯତ ରଖିବା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । କିଛି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଏଥିସହ ବାପାଙ୍କ ସାହଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ସଙ୍ଗୀତରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବା ସହ କୈାଣସି ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାକିରି ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।
ବୃଷ ରାଶି : ନିଜ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଅର୍ଥ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବା ସହ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କମ୍ ରହିପାରେ । ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇପାରେ । ପୋଷାକପତ୍ର ଉପହାରରେ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଶରୀରର ଯତ୍ନ ନେବା ସହ ମା’ଙ୍କଠୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି ।
ମିଥୁନ ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଅଭାବ କାରଣରୁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଯାନବାହନ ସଜାଡିବାରେ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରୁଚି ରହିପାରେ । ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ।
କର୍କଟ ରାଶି : ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିବା ସହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଧାର ଆସିପାରେ । ମନରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ସହ କୈାଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି ।
ସିଂହ ରାଶି : ଭରପୁର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ସହ କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତରେ ରୁଚି ବଢ଼ିପାରେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ଶରୀରର ଯତ୍ନ ନେବା ସହ ଆତ୍ମସଂଯ ରୁହନ୍ତୁ । ଅଧିକ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି । ପରିବାରର ସହଯୋଗ ରହିବ ।
କନ୍ୟା ରାଶି : ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ମନ ମୁତାବକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ପରିବାରର ସହଯୋଗ ରହିବ । ନିଜ ଭାବନାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ ।
ତୁଳା ରାଶି : ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ରହିବ । ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିନପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନଶୀଳ ହୁଅନ୍ତୁ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆସିପାରେ । ଭରପୁର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସଂଯମତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ଏଥିସହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ ।
ବିଛା ରାଶି : ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରେ । ମନରେ ନିରାଶଭାବ ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷ ରହିପାରେ । ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଚାକିରି ଯୋଗୁଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି ।
ଧନୁ ରାଶି : ଆତ୍ମସଂଯମତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ଅଯଥା କଥାରେ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ଚାକିରି ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି । ଧୈର୍ଯ୍ୟଶକ୍ତି କମ୍ ରହିବା ସହ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ।
ମକର ରାଶି : ଧୈର୍ଯ୍ୟହୀନ ହେବେ । ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ । ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ ।
କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ମନୋବଳ କମ୍ ରହିବ । ପରିବାର ସହ କୈାଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନଶୀଳ ରୁହନ୍ତୁ । ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ମାତ୍ର, ପରିବାରଠୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *