ବିଜେପି ଛାଡ଼ିଲେ ମିଳୁଛି ଧମକ ଚମକ: ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଦେଲେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ

1 min read

ବାରିପଦା: ମୟୂରଭଞ୍ଜରେ ବିଦ୍ରୋହୀ ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟା ମାନଙ୍କ ପରିବାରକୁ ରହିଛି ବିପଦ । ସେମାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ସହିତ ଦୋଷୀମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକଙ୍କ ନିକଟରେ ଲିଖିତ ଅଭଯୋଗ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଜିଲ୍ଲାର ବିଜେପିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା କିଛି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟା । ଗତ ୨୭ ତାରିଖରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିଲେ ୧୫ଜଣ ବିଜେପିର ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟା ।

ଏନେଇ ବିଜେପିର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ସମୀର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ପଠାଇଥିଲେ । ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ଗତ ୨ ଦିନ ଧରି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ତରଫରୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଧମକ ଚମକ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଜିଲ୍ଲାର ବିଦ୍ରୋହୀ ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ।

ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ବିଜେପି ଦଳର ଗୁଣ୍ଡାମାନେ ପ୍ରାୟ ଶତାଧିକ ମୋଟର ସାଇକେଲରେ ଆସି ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା ସଭ୍ୟ ଓ ସଭ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାର ଧମକ ଦେଇ ବଳପୂର୍ବକ ସାଧା କାଗଜରେ ଦସ୍ତଖତ ନେଉଛନ୍ତି । ଯଦି ଦଳକୁ ନ ଫେରିବେ ତେବେ ବିଦ୍ରୋହୀ ବିଜେପି ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟା ମାନଙ୍କ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ରହିଥିବା ନେଇ ମୋବାଇଲରେ ଧମକ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ବିଜେପିରେ ବିରାଟ ଫାଟ, ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ୧୫ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୪ ତାରିଖରୁ ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷାର ପରିମାଣ: ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *