ବାଲିଯାତ୍ରା ପଡିଆ ନିକଟରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର; ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ଦେଲା ପୋଲିସ

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁଆଖାଇ ବାଲିଯାତ୍ରା ପଡିଆ ନିକଟରୁ ଉଦ୍ଧାର ମୃତଦେହର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିଛି ପୋଲିସ୍ । ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ବୟସ ୧୮ରୁ ୨୫ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ୫ ଫୁଟ ୮ ଇଞ୍ଚ ଓ ଓଜନ ୪୬ କିଲୋଗ୍ରାମ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ରଙ୍ଗ କଳା ଓ ସେ ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ଟ୍ରାକ୍ ସୁଟ୍ ଓ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟେଡ୍ ଫୁଲ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଡାହାଣ ପଟ କାନରେ ଏକ କୁଣ୍ଡଳ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ମୃତଦେହ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ନାଲି ଓ ନେଳିଆ ରଙ୍ଗର ଗୋଟିଏ ସ୍ଲିପର ଚପଲ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କାହାରି ନିକଟରେ ସୂଚନା ଥିଲେ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଥାନାକୁ ଫୋନ ନମ୍ବର 8280338321 କିମ୍ବା ପୋଲିସ୍ କମିଶନରଙ୍କ ଅଫିସ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଲାଇନ ନମ୍ବର 0674-254055କୁ ଜଣାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ- ମଞ୍ଚେଶ୍ୱରରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ବାଲିରେ ଅଧାପୋତା ମୃତଦେହ

ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଥାନା ବରିମୁଣ୍ଡ ବାଲିଯାତ୍ରା ପଡ଼ିଆରେ ପୋତା ମୃତଦେହକୁ ସାଇଂଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ୍ । ପରେ ଏମ୍ସରେ ମୃଦେହର ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରାଯାଇଛି । କ୍ରାଇମପ୍ଲଟର କରାଯାଇଛି ଥ୍ରୀ-ଡି ସ୍କାନ୍ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସ୍ପଟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଗଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସ୍କାନର ଆଧାରରେ ତଦନ୍ତକୁ ଆଗେଇ ନିଆଯାଇପାରିବ । ସେପଟେ ଆଖପାଖ ଥାନାରେ ହୋଇଥିବା ମିସିଂ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ତଦନ୍ତ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପି ।

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner