ଆଜି ମଇଦାନରେ ପୂର୍ବ-ପଶ୍ଚିମ ଲଢ଼େଇ, ଦେଖନ୍ତୁ ପ୍ଲେଇଂ ୧୧ର ତାଲିକା

1 min read

ଚେନ୍ନାଇ: ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ର ମଇଦାନରେ ଆଜି ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେବେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ଓ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିୟନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ। ଆଜି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ପୂର୍ବ-ପଶ୍ଚିମ ଲଢ଼େଇ । ଗତ ମ୍ୟାଚରେ ସନ ରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ହରାଇ ବିଜୟର ଟାଇଟେଲ୍ ହାତେଇଥିବା କେକେଆର୍ ଏଥର ବି ନିଜର ବିଜୟର ଧାରା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ। ଅନ୍ୟପଟେ ମୁମ୍ବାଇ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଦେବ ଜୋର୍ଦାର ଟକ୍କର।

ଚେନ୍ନାଇର ଏମଏ ଚିଦାମ୍ବରମ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ସାତଟାରେ ମଇଦନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ଦୁଇ ଦଳ। ତେବେ କିଏ ମାରୁଛି ବାଜି ଇଓନ ମୋରଗନ ନା ହିଟ୍ ମ୍ୟାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ତାହା ଦେଖିବା ବେଶ୍ ମଜାଦାର ହେବ। ତେବେ ମୁମ୍ବାଇ ତରଫରୁ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍ କ୍ରିଶ୍ ଲିନ୍ ଖେଳି ନପାରନ୍ତି । କାରଣ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ସାରି ଓପନର୍ କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡିକକ୍ ଫେରିସାରିଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେ ନିଜର ସଂଗରୋଧ ଅବଧି ବି ଶେଷ କରିସାରିଛନ୍ତି । ତେବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମା କାହାକୁ ମଇଦାନକୁ ଆଣିବେ ଓ କାହାକୁ ବେଞ୍ଚରେ ବସାଇବେ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେବ। ତେବେ ଆରସିବି ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ କ୍ରିଶ୍ ଲିନ୍ ହାଇ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ତେଣୁ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ଲିନ୍ ଖେଳିପାରନ୍ତି।

ପ୍ଲେଇଂ ଇଲେଭେନ:

KKR: ନୀତୀଶ ରାଣା, ଶୁଭମାନ ଗିଲ, ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ, ଇଓନ ମୋର୍ଗାନ (କ୍ୟାପ୍ଟେନ), ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ (ୱିକେଟକିପର), ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ, ଶାକିବ ଅଲ ହସନ, ପ୍ୟାଟ କମିନ୍ସ, ପ୍ରସୀଦ କୃଷ୍ଣ, ହରଭଜନ ସିଂ ଏବଂ ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ।

MI: ରୋହିତ ଶର୍ମା (କ୍ୟାପ୍ଟେନ), କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍ (ୱିକେଟକିପର),ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାର ଯାଦବ, ଇଶାନ କିଶନ, କାଇରନ ପୋଲାର୍ଡ଼, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, କୃନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ମାର୍କୋ ଜାନସେନ୍, ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ ଏବଂ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା।

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner