ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଗୌରବ: ଇଣ୍ଡିଆଜ୍‌ ଚାର୍ମିଂ ମିସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ହେଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜଟଣୀର ଝିଅ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମହାପାତ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୋଆରେ ଆୟୋଜିତ ଇଣ୍ଡିଆଜ ଫେମିନା ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବାଜି ମାରିଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମହାପାତ୍ର । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜଟଣୀର ପ୍ରିୟଙ୍କା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ତାଜ୍ । ସିନେମା ଏବଂ ମେଗା ସିରିଏଲରେ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା । ତେବେ ଏହି ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିବାରେ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ।

ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଶା ଝିଅ ଭାବରେ ଚାର୍ମିଙ୍ଗ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧି ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିଛନ୍ତି ଜଟଣୀର ପ୍ରିୟଙ୍କା ମହାପାତ୍ର । ଦେଶର ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ସେ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ସଫଳତା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହି ICF ଚାରମିଙ୍ଗ ରେ ଭାଗ ନେଲାବେଳେ ଓଡ଼ିଆ ବିର ପାଇକ ମାଟିର ବେଶ ପୋଷାକରେ ସଜିତ ହୋଇଥିଲେ।

୨୨ ବର୍ଷୀୟା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଯୁକ୍ତ ୩ ବିଜ୍ଞାନରେ ରସାୟନ ବିଜ୍ଞାନରେ ଅନର୍ସ ରଖି ବାଙ୍କୀ କଲେଜରୁ ଟପ୍ପର ହୋଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଛୋଟ ପରଦାରେ ବେଶ୍ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ଜଣେ ମେଧାବୀ ଛାତ୍ରୀ ହିସାବରେ ପାଠ ପଢିବା ସମୟରୁ ଅଭିନୟ, ମଡେଲିଂ, ନୃତ୍ୟ, ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଥିଲା ତାଙ୍କର ଥିଲା ରୁଚି । ବାପା ବିଭୁତି ମହାପାତ୍ର ଏବଂ ମାତା ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ତାଙ୍କର ଏହି କାମରେ ବେଶ ସପୋର୍ଟ କରିଥାନ୍ତି । ଏକମାତ୍ର ଓଡ଼ିଆ ଭାବେ ସାରା ଭାରତ ବର୍ଷର ସମସ୍ତ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଏହି ଗୌରବ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.