ଆମେରିକା କୋଲୋରାଡୋ ସୁପର ମାର୍କେଟରେ ଫାଇରିଂ, ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

1 min read

ଯୁକ୍ତରଷ୍ଟ୍ର ଆମେରିକା: ଆମେରିକାର କୋଲୋରାଡୋରେ ଆତଙ୍କ । ସୁପର ମାର୍କେଟରେ ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିଚାଳନାରେ ପ୍ରାୟ ୧୦ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସାମିଲ ଥିବା ସୂଚନା । ଏଡି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଜଣେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଯୁବକଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରେ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଘଟଣା ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷଦର୍ଶୀ କରିଥିବା

ଏକ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା। ଦିନ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୨ଟା ବେଳେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଯୁବକ ସୁପରମାର୍କେଟ ଭିତରେ ପଶି ଗୁଳି ଚଳାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଗୁଳି ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ଲୋକମାନେ ବାହାରକୁ ଦୌଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଏହି ସମୟରେ ସୁପରମାର୍କେଟ ଭିତରେ ୩ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ପାର୍କିଂ ଓ ଏଣ୍ଟ୍ରିଂ ଗେଟ୍ ପାଖରେ କେତେକଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷଦର୍ଶୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ପୃକ୍ତ ସୁଟରଙ୍କୁ ପୋଲିସ କିଙ୍ଗ ସୁପରସ୍ ନିକଟରୁ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି । ଗୁଳିକାଣ୍ଡର କାରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଏ ଯାଏଁ ଜଣାପଡ଼ି ନ ଥିବା ବେଳେ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଘଟଣା ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି ବୋଲି ହ୍ୱାଇଟ ହାଉସ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner