ହୀରା ମୁଦି ନଦେବାରୁ ଭାଙ୍ଗିଲା ନିର୍ବନ୍ଧ, କନ୍ୟାକୁ ପିଟିଲେ ପୁଅ ପକ୍ଷ

1 min read

ଜଲନ୍ଧର: ପଞ୍ଜାବର ଜଲନ୍ଧରରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା।  ବରକୁ ହୀରା ମୁଦି ନମିଳିବାର ଏଠି ଭାଙ୍ଗିଗଲା ନିର୍ବନ୍ଧ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବରକୁ ହୀରା ମୁଦି ନ ଦେବାରୁ ବରପକ୍ଷ କନ୍ୟା ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍ ବି ହୋଇଛି । ଜଲନ୍ଧରର  ରାମାମଣ୍ଡିର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିବା ନିର୍ବନ୍ଧନରେ ହୀରା ମୁଦି ନେଇ କନ୍ୟା ଏବଂ ବର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଢଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ଝଗଡ଼ା ଏତେ ବଢ଼ିଗଲା ଯେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଯାଇଥିଲେ ହୋଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ହୀରା ମୁଦି ନ ପାଇବା କାରଣରୁ ପୁଅ ଘର ଲୋକେ କନ୍ୟାକୁ ଚୁଟି ଟାଣି ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ବି ହୋଇଛି।

ବର ପରିବାର ଲୋକେ ହୀରା ମୁଦି ନମିଳିବାରୁ ଝିଅକୁ ମାଡ଼ ମାରିବାପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଝିଅ ପକ୍ଷ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି। ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ପୁରା ଘଟଣା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି। ସମସ୍ତ ଫୁଟେଜକୁ ଜବତ କରି ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କନ୍ୟା ପରିବାର ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ବନ୍ଧ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ଘର ଲୋକେ ହୀରା ମୁଦି କହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ରବିବାର ଦିନ ନିର୍ବନ୍ଧନରେ ମୁଦି ପିନ୍ଧା ପ୍ରଥା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।, ପୁଅଘର ଲୋକ ଦୁଇଟି ହୀରା ମୁଦି, ସୁନା ବଳା ଏବଂ କାନଫୁଲ ମାଗିଥିଲେ । ଯାହାପରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଢଗଡ଼ା ଆରମ୍ଭୱ ହୋଇଥିଲା ଯାହାପରେ ସେମାନେ ମାରପିଟ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିଟ ମଧ୍ୟସ୍ଥିକୁ ପଚରାଚରା କରିବାପରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ପୁଅ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସେ ଛାଡିଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାଜାଣିବା ପରେ କନ୍ୟା ଘର ଲୋକେ ଆହୁରି ରାଗିୟାଇଥିଲେ।

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *