ଆହୁରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେଉଛି ବିଜେଡି: ପ୍ରଣବଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଦେବଗଡ଼ ବିଜେପି ନେତା

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଦେବଗଡ଼ରେ ଦୁବର୍ଳ ହେଉଛି ବିଜେପି ଶିବିର । ପଦ୍ମ ଛାଡି ଶଙ୍ଖ ଫୁଙ୍କିଲେ ବିଜେପି କର୍ମୀ । ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେଉଛି ବିଜେଡି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନୀତି ଓ ଆଦର୍ଶ ଓ ବିଜେଡ଼ି ସଂଗଠନ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସଙ୍କକ ସାଂଗଠନିକ ନେତୃତ୍ୱରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ବିଜେଡ଼ିରେ ସାମିଲ ହେଉଛନ୍ତି ବିଜେପିର ନେତା ଓ କର୍ମୀ । ଆଜି ଜିଲ୍ଲାର ୪୦ ରୁ ୪୫ ଜଣ ବିଜେପି ନେତା ବିଜେଡିରେ ହୋଇଛନ୍ତି ସାମିଲ । ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ଥିତ ବିଜେଡି ସାଂଗଠନିକ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସଙ୍କ ସରକାରୀ ବାସଭବନରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ସମସ୍ତେ । ତେବ ନୂଆକରି ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା କର୍ମୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସରପଞ୍ଚ, ସମିତି ସଭ୍ୟ, ଏକ୍ସ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଓ ବିଜେପି ନେତା ଅଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ରାଉରକେଲା ବିଜେଡିର ମହା ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ: କଂଗ୍ରେସ, ବିଜେପି ସମେତ ଅନ୍ୟ ଦଳର ଶତାଧିକ କର୍ମୀ ସାମିଲ

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାଜ୍ୟରେ ଲଗାତାର ଭାବେ ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବିରୋଧୀଙ୍କ ଶିବିର । ଉଭୟ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ସମେତ ଅନ୍ୟ ସଂଗଠନର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି । ନିକଟ ଅତୀତରେ ରାଉରକେଲା, ଧର୍ମଗଡ଼, ଯାଜପୁର, ବାରିପଦା ଓ ପୋଲସରାରେ ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ବିରୋଧୀ ଦଳର ବିଭିନ୍ନ ନେତା ଓ କର୍ମୀ ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ୍ ହେଲେ ଶତାଧିକ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner