ମାଲା ବିଜୟ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୱେଲଫେୟାର ବିଲ୍ଡିଂ ଆଣ୍ଡ ଇଷ୍ଟେଟ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ଼ ଚିଟଫଣ୍ଡ ଠକେଇ ମାମଲା । ବିଶାଖାପାଟଣା ଓ୍ୱେଷ୍ଟ ଜୋନର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ମାଲା ବିଜୟ ପ୍ରସାଦକୁ ଆଜିଠୁ ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଇଓଡବ୍ଳ୍ୟୁ । ଠକେଇର ପରିମାଣ, କେତେ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକିଛି, ଟଙ୍କା କେଉଁଠି ବିନିଯୋଗ କରିଛି ଓ ଗ୍ଲାମର ଲିଙ୍କ ନେଇ ଛାନଭିନ କରିବ ଇଓଡବ୍ଳ୍ୟୁ । ଏମ ଭି ପ୍ରସାଦଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଲିଙ୍କ ନେଇ ମଧ୍ୟ ହେବ ଖୋଳତାଡ଼ । ୨୦୦୧ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରସାଦଙ୍କ ୱେଲଫେର ଗ୍ରୁପ ଅଫ କମ୍ପାନୀ । ପାଖାପାଖି ୧୨ଶହ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି । ସିବିଆଇର ଦୁଇଟି ମାମଲାରେ ଏବେ ଜାମିନରେ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସାଦ । ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି, କେତେ ଟଙ୍କା ଠକିଛି ୱେଲଫେୟାର ବିଲିଡିଂ ଆଣ୍ଡ ଇଷ୍ଟେଟସ ସଂସ୍ଥା ? ଓଡିଶା ଜମାକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କାରେ କେତେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ହୋଇଛି ? ଏସବୁ ଦିଗକୁ ନେଇ ଖୋଳତାଡ଼ କରିବ ଇଓଡବ୍ଳ୍ୟୁ । ୩ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ପାଇଁ OPID କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲା ଇଓଡ଼ବ୍ଲୁ । ୨୦୦୫-୦୬ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହିଦନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ୱେଲଫେୟାର ବିଲିଡିଂ ଆଣ୍ଡ ଇଷ୍ଟେଟସ ନାଁରେ ସଂସ୍ଥାର ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଖୋଲା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ସଂସ୍ଥା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ଥାନାରେ ହାଜର ହେବେ ଓ୍ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ସାମ୍ୱାଦିକ

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner